MUDr. Tomáš Ryant

Dermatológia Žilina

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Tomáš Ryant? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - MUDr. Tomáš Ryant - Dermatológia Žilina

Motto:

Vaša krása a zdravie v dobrých rukách

Uvítanie

Špecializujeme sa na kožu ako najväčší orgán ľudského tela. Naším cieľom je prinavrátiť koži zdravie, prirodzený mladistvý vzhľad, či zjemniť jej nedokonalosti. Radi vám pomôžeme, aby ste sa cítili krajšie, zdravšie a sebavedomejšie.Objednajte sa a zistite "na vlastnej koži", čo to je kvalitná zdravotná starostlivosť...

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Diagnostika a liečba ochorení kože, a takisto dispenzárna starostlivosť o dermatologických pacientov.

Aké typy ochorení liečime?

 • znamienka
 • výrastky
 • akné
 • bradavice
 • cievky
 • potenie
 • jazvy
 • škvrny
 • mykóza
 • chronické ochorenia (psoriáza, ekzémy, rozacea, atď.)
 • kožné alergie

Profesná filozofia

Výhodou kožnej ambulancie v novootvorenej klinike dermatológie a estetickej medicíny je hlavne špičkové prístrojové vybavenie a vlastná, plne vybavená zákroková sála. Máme najnovšie laserové prístroje a medikamentóznu liečbu tak dokážeme veľmi efektívne kombinovať s ďalšími metódami.

Vďaka individuálnemu prístupu ku každému pacientovi je našou výhodou aj na mieru nastavená liečba, ktorá má často lepšie zdravotné i estetické výsledky. Počas vyšetrenia i ošetrovacích procedúr sa u nás budete cítiť príjemne a komfortne. Postará sa o vás milý a odborne podkutý personál a k vašej pohode prispeje aj nový a harmonický priestor klinky.

Naša ordinácia/klinika

Súčasťou RYANT clinic je aj moderne vybavená súkromná dermatologická ambulancia. Používame tie najmodernejšie technológie, vďaka ktorým vám dokážeme ponúknuť nadštandardné riešenie vášho kožného problému.Liečime všetky problémy kože, okrem iných napr. akné, bradavice, znamienka, výrastky, rozšírené cievky či ekzém. Naším cieľom je, aby ste mali zdravú pokožku. Keďže práve koža je najväčší orgán ľudského tela a chráni nás pred vonkajším svetom, mali by sme jej venovať dostatočnú pozornosť.Objednajte sa k nám na vyšetrenie a vyskúšajte si nadštandardnú, ale pritom dostupnú starostlivosť "na vlastnej koži".
Ak je vašou prioritou krása, v RYANT clinic budete v tých správnych rukách. Moderné pokroky v estetickej medicíne nám už dnes umožňujú spomaliť starnutie či omladiť pokožku.Naše špičkové technológie vám pomôžu znovu získať sebavedomie a zároveň si starostlivosť o pokožku užiť v maximálnej možnej pohode. Mnohé zákroky sú neinvazívne a majú výborné výsledky. Dokážeme vám pomôcť s problémami ako vrásky, celulitída, nežiaduce ochlpenie, jazvy, škvrny, strie či poklesnuté kontúry tváre.Netrápte sa s tým, čo sa dá riešiť. Pomôže moderná estetická medicína a tím RYANT clinic.

Vzdelanie a prax

MUDr. Tomáš Ryant - dermatológ špecialista
 
Som atestovaný kožný lekár so špecializácio dermatovenerolôg a člen Slovenskej lekárskej komory. Svoju prax som od roku 2007 absolvoval pod vedením hlavného odborníka pre dermatovenerológiu MZSR, Prof MUDr. Juraja Péča, PhD. a priekopníčky v digitálnej dermatoskopii a ultrasonografii kožných preavov, Doc. MUDr. Evy Minaríkovej, PhD.
Pracoval som vo viacerých prestížnych slovenských klinikách estetickem medicíny ako aj v Českej republike v ambulancii kožných a pohlavných chorôb. Absolvoval som pracovné stáže na Klinike alternatívnej liečby kožných chorôb Leutenberg v Nemecku a v Diagnose Centre Lommel v Belgicku. V roku 2016 som založil vlastnú kliniku dermatolôgie, laserovej a estetickej medicíny RYANT clinic v Žiline. Najväčšiu radosť mám z toho, že môžem pomáhať pacientom.

Konzultácie

Úvodné vyšetrenie, na ktoré sa je nutné sa vopred objednať, stojí 17 €. V rámci tohto vyšetrenia dohodnutého na presný čas, budete mať dostatok času porozprávať sa s lekárom a vysvetliť mu svoj problém. Na základe konzultácie potom s lekárom preberiete všetky možnosti liečby, prípadne vás objednáme na zákrok.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Ceny od* Ceny do*
Liečba bradavice (verrucae) Od 25 €
Diagnostika histiocytózy
Diagnostika znamienok Od 30 € Do 40 €
Liečba condylomata accuminata a iných bradavíc Od 17 €
Liečba folikulitídy Od 17 €
Liečba furunkulu Od 17 €
Liečba herpetických infekcií Od 17 €
Liečba infekcií vyvolaných chlamýdiami Od 17 €
Liečba lupienky (psoriáza) Od 17 €
Liečba onychomykóz a ostatných dermatomykóz Od 17 €
Liečba ruže (erysipel) Od 17 €
Liečba ružovky (rosacea) Od 17 €
Liečba svrabu (scabies) Od 17 €
Liečba vitiliga (choroba bielych škvŕn) Od 17 €
Liečba žihľavky (urticaria) Od 17 €

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

 • Ceny sú iba orientačné
 • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Články

Odstránenie jaziev laserom
10.10.2016

Jazva je definovaná ako konečný proces reparácie (opravy) poškodeného tkaniva. O jazvách hovoríme najčastejšie v súvislosti s...

Napíšte nám

Adresy

Dermatológia Žilina
Adresa
Prielohy 8430/1B
OC DAPA
010 07 Žilina
Slovenská republika

 Žilina