Ortodoncia je odbor, ktorý sa zaoberá rovnaním zubov pomocou rovnátok. K rovnaniu sa používajú aparáty, ktoré sa dajú zložiť alebo fixné rovnátka a môžu ich nosiť deti aj dospelí. Pokiaľ Vám vadia krivé zuby, či už z estetického alebo funkčného hladiska, je tu pre Vás riešenie. Rovnátka musíte nosiť síce dlho, ústna hygiena je vďaka nim trochu obtiažnejšia, ale výsledok stojí zato. Môžete sa opäť zo široka usmievať.

Aktualizované: 17.06.2009

Ste odborníkom pre tento výkon? Staňte sa autorom popisu tohoto zákroku! Návštevníci portálu hľadajúci tento výkon Vás uvidia ako autora textu, odborníka pre túto oblasť. Pacienti sa s dôverou obracajú s konzultáciou skôr na lekára, ktorého vnímajú ako experta práve na problém, ktorý ich trápi. Chcete sa stať autorom? Kontaktujte nás ešte dnes! Ukážka a podmienky účasti na autorských textoch.

Súvisiace skúsenosti

Janka 16.04.2015
Stojí to za to

Chcela som riešiť krivé zuby, pokúšala som sa objednať k dvom čeľustným ortopédom, ktorí mi boli doporučení, no až v tomto centre mi dali najkratšiu čakaciu dobu na termín a plne mi vyhoveli v požiadavke, ako mi to vyhov... Viac 

Súvisiace problémy

Ortodoncia

67% spokojnosť. Založené na 18 hodnoteniach pacientov.

Odborníci vo vašom okolí