Laserové operácie očí

Pomocou lasera sa dajú očné nedostatky ako krátkozrakosť, ďalekozrakosť a astigmatizmus výrazne zlepšiť alebo úplne odstrániť. Podstatou každej laserovej operácie očí je zmeniť zakrivenie rohovky pomocou špeciálneho svetelného lúča. Existujú rôzne metódy laserových operácií očí a stále prichádzajú modernejšie, ktoré sú účinnejšie a zároveň šetrnejšie k očnému tkanivu.

Aktualizované: 04.09.2013

Ste odborníkom pre tento výkon? Staňte sa autorom popisu tohoto zákroku! Návštevníci portálu hľadajúci tento výkon Vás uvidia ako autora textu, odborníka pre túto oblasť. Pacienti sa s dôverou obracajú s konzultáciou skôr na lekára, ktorého vnímajú ako experta práve na problém, ktorý ich trápi. Chcete sa stať autorom? Kontaktujte nás ešte dnes! Ukážka a podmienky účasti na autorských textoch.

Laserové operácie očí - Novinky

Pravdy a mýty o laserových operáciách

Očná klinika NeoVízia Bratislava

MÝTUS 1: Laserové operácie sú bolestivé Počas zákroku je bezbolestná každá metóda. Otázka bolestivosti nastáva až počas hojenia...

Súvisiace skúsenosti

Peter1 25.05.2020
Stojí to za to

Touto cestou by som sa veľmi rád poďakoval p. primárovi Piovarčimu , p. doktorke Belinskej a celému zdravotníckemu tímu za profesionálny a ľudský prístup. Dňa 21.5.2020 som podstúpil operačný výkon, ktorý mi zmenil život... Viac 

Stojí to za to

Perfektný prístup a výkon pani doktorky Záhorcovej ale aj celého personálu Neovízie pri diagnostike, prípravy pacienta na zákrok ale aj pooperačnej starostlivosti.

Laserové operácie očí

89% spokojnosť. Založené na 118 hodnoteniach pacientov.

Odborníci vo vašom okolí   
Odporúčame

Neovízia.sk