Laserové operácie očí

Pomocou lasera sa dajú očné nedostatky ako krátkozrakosť, ďalekozrakosť a astigmatizmus výrazne zlepšiť alebo úplne odstrániť. Podstatou každej laserovej operácie očí je zmeniť zakrivenie rohovky pomocou špeciálneho svetelného lúča. Existujú rôzne metódy laserových operácií očí a stále prichádzajú modernejšie, ktoré sú účinnejšie a zároveň šetrnejšie k očnému tkanivu.

Aktualizované: 04.09.2013

Ste odborníkom pre tento výkon? Staňte sa autorom popisu tohoto zákroku! Návštevníci portálu hľadajúci tento výkon Vás uvidia ako autora textu, odborníka pre túto oblasť. Pacienti sa s dôverou obracajú s konzultáciou skôr na lekára, ktorého vnímajú ako experta práve na problém, ktorý ich trápi. Chcete sa stať autorom? Kontaktujte nás ešte dnes! Ukážka a podmienky účasti na autorských textoch.

Laserové operácie očí - Novinky

Pravdy a mýty o laserových operáciách

Očná klinika NeoVízia Bratislava

MÝTUS 1: Laserové operácie sú bolestivé Počas zákroku je bezbolestná každá metóda. Otázka bolestivosti nastáva až počas hojenia...

Súvisiace skúsenosti

Stojí to za to

Perfektný prístup a výkon pani doktorky Záhorcovej ale aj celého personálu Neovízie pri diagnostike, prípravy pacienta na zákrok ale aj pooperačnej starostlivosti.

Alena J. 04.06.2019
Stojí to za to

Veľká spokojnosť a veľké poďakovanie. Na 2x (každé oko zvlášť) sa mi operovali oči laserom + odstraňoval sivý zákal. Ochotný a ústretový personál. Príjemné prostredie. Dobrý menežment celkového priebehu a následne poop... Viac 

1 Páči sa mi to  

Laserové operácie očí

89% spokojnosť. Založené na 115 hodnoteniach pacientov.

Odborníci vo vašom okolí   
Odporúčame

Neovízia.sk