Intrauterinná inseminácia je zavedenie spermií do dutiny maternice. Táto technika asistovanej reprodukcie patrí medzi základné metódy. Spermie partnera alebo dárcu sú špeciálne upravené. Pred insemináciou obvykle podstúpi žena stimuláciu váječníkov.

Aktualizované: 17.06.2009

Ste odborníkom pre tento výkon? Staňte sa autorom popisu tohoto zákroku! Návštevníci portálu hľadajúci tento výkon Vás uvidia ako autora textu, odborníka pre túto oblasť. Pacienti sa s dôverou obracajú s konzultáciou skôr na lekára, ktorého vnímajú ako experta práve na problém, ktorý ich trápi. Chcete sa stať autorom? Kontaktujte nás ešte dnes! Ukážka a podmienky účasti na autorských textoch.

Súvisiace skúsenosti

Stojí to za to

K MUDr. Durechovej som presla po velkych nezhodach s mojou vtedajsou lekarkou - v case, ked bola uplne nova v ProCare a nad jej profesionalnym pristupom som len nechapavo otvarala usta - UZASNA! Mali sme problem otehotni... Viac 

Anonymous 04.01.2013
Stojí to za to

naozaj je to veľký odborník,a hlavne je veľmi ľudský a ústretový,ďakujem mu za synčeka,na ktorého som čakala 15rokov a pri jeho liečbe som do roka otehotnela(IUI).nesmierna vďaka.stojí to za to!

Intrauterinná inseminácia - IUI - Cenníky

Ceny od 50 €
zvyčajne do 149 €
Iscare, a.s. - Centrum asistovanej reprodukcie
Ceny od 33 €
zvyčajne do 85 €
GYN-FIV a.s. centrum asistovanej reprodukcie
Ceny od 33 €
zvyčajne do 85 €
MUDr. Peter Harbulák
FERTICENT
Bratislava
Ceny od 100 €
FERTICENT
Ceny od 40 €
Mgr. Alena Cilíková

IUI

100% spokojnosť. Založené na 13 hodnoteniach pacientov.

Odborníci vo vašom okolí