Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Vyberateľné strojčeky na zuby Invisalign

Vyberateľné strojčeky na zuby Invisalign

Nevýhody nosenia ortodontického strojčeka je možné eliminovať vyberateľnými alebo neviditeľnými strojčekmi na zuby. Invisalign je alternatívna metóda, ktorá je určená na vyrovnávanie krivých zubov a ktorá nevyžaduje prítomnosť kovu v ústach. Vyberateľné strojčeky na zuby Invisalign vyrovnajú zuby pomocou priehľadných plastových nosičov, ktoré si podľa vopred stanoveného plánu sami meníte.

Strojčeky Invisalign (často uvádzané ako „Invisaline", ktoré zahŕňajú aj modely Invisalign Express a Invisalign Teen) vyrovnávajú krivé alebo zakrivené zuby, predkusy a medzery.

Pri použití Invisalignu klient nosí súpravy plastových ortodontických fólií, ktoré sú vyrobené na mieru jeho zubom. Invisalign nevyžaduje žiadne kovové drôty ani zámky. Vzhľadom na to, že Invisalign možno jednoducho vybrať, čistenie zubov je oveľa jednoduchšie než pri nosení bežných strojčekov na zuby.

Výsledky pri použití Invisalignu závisia od pravidelnosti nosenia fólií, od toho, či má doktor skúsenosti s riešením prípadných komplikácií (ak sa vyskytnú), a od stupňa posunu, ktorý vyžadujú zuby klienta. Výrobca garantuje dĺžku liečby od 9 do 18 mesiacov.

Publikované: 08.02.2013

Ste odborníkom pre tento výkon? Staňte sa autorom popisu tohoto zákroku! Návštevníci portálu hľadajúci tento výkon Vás uvidia ako autora textu, odborníka pre túto oblasť. Pacienti sa s dôverou obracajú s konzultáciou skôr na lekára, ktorého vnímajú ako experta práve na problém, ktorý ich trápi. Chcete sa stať autorom? Kontaktujte nás ešte dnes! Ukážka a podmienky účasti na autorských textoch.

Súvisiace zákroky

Vyberateľné strojčeky na zuby Invisalign

Odborníci vo vašom okolí