Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Zuby sa mi po strojčeku vrátili - Strojček na zuby - Diskusia

Zuby sa mi po strojčeku vrátili

Zuby sa mi po strojčeku vrátili

Ľubomír P.  |  Visitor
Dobrý deň, pred dvomi rokmi mi po troch rokoch nosenia dali dole fixný zubný strojček s tým aby som cca 23 hodín denne nosil ten "nočný" s podnebím - čo ale nie je možné keďže sa s tým nedá vôbec rozprávať ani jesť no nič. Zo začiatku sa mi zuby takmer vôbec nevracali späť no po čase sa mi zuby vracali do pôvodnej polohy už po pár hodinách ako som si dal dole strojček. Moja otázka znie dá sa nejak zariadiť aby mi zuby držali pekne v rovine ale mohol som normálne existovať. Keby som strojček nosil cca 10 dní vkuse zuby sa mi vrátia spať lenže ako náhle si ho dám dole do pár hodín ich mám naspäť... ide o predné dva horné zuby jemne sa mi krížia. Neviem si ďalej rady nechce sa mi opäť absolvovať tú nekonečnú a hlavne finančne náročnú cestu nosenia fixného strojčeka. Svoju ortodonciu som v tej dobe mal v zahraničí takže tam sa už vrátiť nemôžem. Existuje nejaké riešenie napríklad, že by mi na vyrovnané zuby dali z vnútra nejaký "drôt" (ospravedlňujem sa za laické výrazy) a zuby by mi držali stále rovné? Za prípadnú odpoveď vopred ďakujem.
Odborníci vo vašom okolí