Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Uraz prsta - bolest - Konzervatívna liečba úrazov - Diskusia

Uraz prsta - bolest

Uraz prsta - bolest

Minči  |  Visitor  |  Florida
11. 1. 2021 sa mi v zahraniciu kde trvalo zijem stal uraz na ukazovaku pravej ruky pri cisteni ponorneho mixera. Necht prec cely aj s koncekom prsta, brusko prstu tiez odrezane, posledny clanok ukazovaka visiel do strnay, kost vonku. Na plastickej chirurgii ruky mi to, co ostalo, zosivali vyse 4 hodiny, nasili mi kus koze z ruky namiesto chybajuceho bruska a navrtali 2 kirschnerove droty na fixaciu kosti. Dg. traumaticka amputacia, mam otvorenu triestivu zlomeninu s posunom ulomkov (4 v poslednom +1 v prostrednom clanku v klbe), preseknute obidve slahy aj nerv.
Som aj po operacii klba (resekcia nekrotizujucich casti a artrodeza) a revizii ran kvoli trvajucemu zapalu a hnisaniu. Nasita koza zial odumiera, zlomenina nezarasta tak rychlo ako treba a stale ma trapia neskutocne bolesti. beriem atb novo aj injekcne, na bolest tramadol a hydrocodon syrup, plus od piatka aj injekcie novalgine. Existuje nieco dalsie na zmiernenie bolesti a urychlenie hojenia, ci uz medikacia alebo vyzivove doplnky? Som matka 2,5 rocnej dcerky a takto naozaj neviem fungovat, som uplne neschopna a neviem nic robit, ruku mam v obvazoch a v dlahe. Mam iba 25 rokov, nechcem prist o prst :(. Ako dlho sa nieco take hoji? kedy to prestane tolko boliet? Uz som naozaj zufala ...

Súvisiace skúsenosti

Odborníci vo vašom okolí