Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Ako riesit trvajucu bolest po uraze - Konzervatívna liečba úrazov - Diskusia

Ako riesit trvajucu bolest po uraze

Ako riesit trvajucu bolest po uraze

Minči  |  Visitor  |  Florida
zdravim. posielala som tuto otazku a neviem ju teraz najst ci sa poslala alebo nie ...
11.1.2021 som mala uraz v kuchyni. ponornym mixerom. sposobila som si traumaticku amputaciu konceka a bruska praveho ukazovaka, otvorenu triestivu zlomeninu distalneho clanka, nitroklbnu zlomeninu prostredneho clanka, presekla som si obidve slachy a nerv. Navrtali mi dva Kirschnerove droty na fixaciu kosti, dalsim pri druhej operacii zafixovali klb, ktory som mala uplne zniceny. Namiesto chybajuceho bruska mi nasili kozny step z ruky. Kost mi nezrasta, nasita koza odhnila, rana sa zanietila tak ze sa musela revidovat a stale to neskutocne boli, tolko, ze beznu cinnost jednoducho nevladzem. beriem tramadol a hydrocodon, atb, dostavam injekcie novalgin, no nezabera to. obmedzuje ma to v starostlivosti o malu dcerku a o domacnost. liecba zlomniny sa takto komplikuje a medzitim meskam s rehabilitaciou sliach kedze kvoli zlomenine s prstom nemozem hybat. je este ina cesta? ina medikacia? ako dlho myslite, ze sa to este bude hojit? na co sa sustredit v liecbe? Som v zahranici a tuto mi nikto velmi nic neobjasni. Budem vam velmi vdacna.
Emina P.

Súvisiace skúsenosti

Odborníci vo vašom okolí