Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Skolioza - Konzervatívna liečba úrazov - Diskusia

Skolioza

Skolioza

JaJa  |  Visitor  |  Kosice
mám 24 a mám skoliózu 159 stupňov ide až pod pravú lopatku ktorá je už dosť vytlačená vonku a aj hrudník operácia nebola možná pre ine zdravotné problémy neurofibromatózu, Recklinghausenova . Od detstva nosím korzet plastový ten čo mám už nesedí ako by mal sama to cítim uz ho mám 3 roky . Môj Dr. mi nechce naordinovať ďalšiu liečbu korzetom vraj sa pre dospelích uz korzety nerobia tie z plastu a mne by to uz aj tak nepomohlo vraj poistovna takyto korzet nepreplaca ked uz som dospela . Ale mne sa lepšie chodí v korzete som si taka istejšia a mam menšie bolesti ked v ňom som a môj satv je v ňom stabilizovaní. Chcem sa spýtať či by mi niekto iný mohol naordinovať korzet. Ak by mi lekar v Ba co ma mal operovat odporucal pokracovat s korzetom musi mi potom Dr. V Ke predpisat korzet a spravit ho ?či je to v mojom prípade ešte možné ho predpísať. ďakujem za odpoveď.
brani  |  Visitor  |  Kosice
  • 3 odpovedí
skus ist do ortopra, na skladnej v KE je tam amblulancia a pani doktorka ti predpise korzet.
http://www.ortopro.sk/

Súvisiace skúsenosti

Odborníci vo vašom okolí