Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Nahradenie šošovky umelou šošovkou a riziká - Laserové operácie očí - Diskusia

Nahradenie šošovky umelou šošovkou a riziká

Nahradenie šošovky umelou šošovkou a riziká

Tomek7172  |  Visitor  |  Bratislava
  • 3 odpovedí
Dobrý deň
dočítal som sa, že ľuďom po štyridsiatke nedoporučujete laser pri krátkozrakosti, pretože sa môže stať, že sa mu zhorší zrak do blízka a tak radšej robíte to, že prirodzenú šošovku(ktorú asi odstránite)nahradíte šošovkou umelou v tomto prípade multifokálnou, takže chcem sa opýtať či má táto operácia nejaké riziká? a neskôr napríklad po desiatich rokoch keď sa mi zrak opäť zhorší dá sa tá umelá šošovka vybrať a nahradiť novou? môžu sa pri tejto výmene vyskytnúť nejaké komplikácie? ďakujem za odpoveď...
safova  |  Visitor  |  Presov
  • 1 odpovedí
Dobry den chcela som sa opytat ci ste absolvovali tuto operaciu .Ak ano ako ste s nou spokojny resp. ake su rizika
Tomek7172  |  Visitor  |  Bratislava
  • 3 odpovedí
Dobrý deň, nie nepodstupoval som túto operáciu, pýtal som sa na to iba zo zaujímavosti, ale inak mimochodom, rizík je docela dosť, viem to, pretože som riziká pri tejto operácii čítal z knižky zo kliniky veselý...možno ale treba hľadať inú kliniku, kde to vedia urobiť bez rizík ale s minimálnym rizikom že budú nejaké problémy...teda pokiaľ taká zatiaľ vôbec existuje...

Súvisiace skúsenosti

Odborníci vo vašom okolí