Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Cena za rekonštrukciu predných zubov - Zubné výplne - Diskusia

Cena za rekonštrukciu predných zubov

Cena za rekonštrukciu predných zubov

Xxx  |  Visitor  |  Trnava
Ahojte,mám veľký problém zo zubami a to mám iba 18 rokov.Už dlho som nebol u zubára a to kvôli tomu lebo sa hanbím. Vždy som sa vyhováral na to že nemáme dostatok peňazí ale kebyže chcem tak by som si vedel nejako nasporiť ale vždy si miniem peniaze na úplne hovadiny. Dva predné zuby mám dosť čierne takže ani usmievať sa nemôžem,viem viem je to moja vina a aj ma to veľmi mrzí. Už mi aj jeden zadný zub vypaldol a dneska sa mi odlomil kusom z predného zuba.Na ľavej strane som už pár rokov ani nekusal lebo tam mam strašne zle zuby.Chcel by som sa spýtať tu najčastejšiu otázku že koľko by ma stálo urobiť si predné zuby. Myslím na tých 6 čo su v predu. Prajem pekný zvyšok dňa.
Smile Clinic - zubná klinika Bratislava, Piešťany  |  Basic member  |  Piešťany
  • 51 odpovedí
  • 6 Páči sa mi to
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu správu. Už len to, že píšete, znamená, že rozmýšľate nad riešením Vašich zubov. Ošetrenia a konzultácie sa nemusíte obávať, je úplne bežné, že zubný lekár vidí pokazené zuby, veď je to naša práca :) Je veľmi ťažké napísať cenu keďže sme Vaše zuby nevideli, možno sa zuby budú vedieť zachrániť bielou kompozitnou výplňou, kde sa cena pohybuje od 60Eur, ak budú potrebné korunky, alebo implantáty, ceny je vyššia. Určite by som Vám odporúčala vstupnú konzultáciu, aby sme Vám vedeli všetko naplánovať tak. Budeme sa tešiť na Vašu návštevu.

Súvisiace skúsenosti

Zuzana 13.04.2015
Stojí to za to

Mali sme hlboký kaz na zadnom zúbku a keďže som nechcela riskovať opuch a následné vytrhnutie zúbka, chcela som ho dať opraviť. Veľmi som sa bála ako moje dieťa zvládne ošetrenie, no ošetrujúca lekárka bola úplne skvelá ... Viac 

Odborníci vo vašom okolí