Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Paradontóza - ošetrenie Deep Scaling v Bratislave - Liečba paradentózy (prístroj Vector) - Diskusia

Paradontóza - ošetrenie Deep Scaling v Bratislave

Paradontóza - ošetrenie Deep Scaling v Bratislave

Adri  |  Visitor
Mam paradontozu. Budu mi robit Deep Scaling v zahranici. Chcem sa spytat ci take osterenie je aj v Bratislave a za aku cenu. Po narkoze je to bezbolestiva?
Dakujem
Andel Elite Dental Center  |  Basic member  |  Hlohovec
  • 7 odpovedí
Deepscaling sa robí vždy, ak je parodontitída v pokročilom štádiu. Teda aspoň by sa mal robiť vždy. Niektorí hygienici majú rešpekt pri robení deepscalingu, alebo nie sú takí zruční a preto niekedy výsledky nie sú 100 percentné. Deepscaling sa nerobí v celkovej anestézii, no môže sa robiť v lokálnej. My dokonca len málo kedy používame lokálnu a ošetrujeme bez. V prípade, že si ju pacient vyžiada, tak mu určite vyhovieme.Celková anestézia je záťaž pre organizmus a keďže deepscaling sa robí viac krát po sebe, čiže na viac sedení, tak by ste museli byt uspatá možno až 6 krát a to naozaj neodporúča asi nikto. Na Slovensku, nielen v Bratislave sa deepscaling robí vrámci dentálnej hygieny. To, ako kvalitne vždy závisí od zručnosti dentálneho hygienika, ale to platí samozrejme aj v zahraničí. Poplatok extra sa u nás neúčtuje.
Pekný deň,
Andel Elite Dental Center, Hlohovec
Odborníci vo vašom okolí