Dentálna hygiena

Dentálna hygiena

Lolana  |  Visitor
Je prevedenie,vykonanie dent.hygieny bolestivý zákrok?
replica  |  Visitor
  • 1 odpovedí
a co v pripade, ze clovek ide k dent hygienikovi s tym ze ma problemy s krvacanim z dasien?? ako sa to lieci?? a hlavne je liecba bolestiva??? :)

dakujem za odpoved :)
Mira
Mira  |  Visitor  |  Bratislava
  • 2 odpovedí
Nie, nie je. Štandartne. Ale v S Dent ma presvedčili o opaku. Myslela som, že ujdem z kresla. Zažila som tu svoje najhoršiedentálne ošetrenie – surové a necitlivé ale pani dentálna hygienička by vyhrala súťaž ako stihnúť hodinový výkon za 25 min. Ultrazvukové čistenie kameňa je nepríjemné, ale nikdy som ho nepovažovala za bolestivé. V 3S Dent ma presvedčili o opaku. Pani mi surovo drásala hrotom ďasná, necitlivo, rýchlo, surovo.
Áno vyčistila čo mala, ale do S Dent na dentálnu hygienu nepôjem NIKDY, NIKDY ju neodporučím a to ani keby za účasť platili. Bola som tam 23.4. o 16:00. Píšem to preto, lebo tam pracujú 2 hygieničky, tam aby vedeli túto pretekárku v surovosti identifikovať.
Mira
Mira
Mira  |  Visitor  |  Bratislava
  • 2 odpovedí
Upresňujem - ide o 3S Dent, vypadlo mi číselko v prvom príspevku, sídlia v Bratislave na Trnavskom mýte.
mirka  |  Visitor  |  Kosice
  • 1 odpovedí
Ako casto treba absolvovat dentalnu hygienu- odstranenie zubneho
kamena

Súvisiace skúsenosti

Stojí to za to

Tak ako som si to predstavoval,tak sa mi to splnilo v DENTAL STUDIO 2001.Dental studio 2001 mi splnilo vsetky poziadavky a predstavy ake som mal.Odbornost,pristup,profesionalita,komunikacia,je pre cely tim samozrejmostou... Viac 

Odborníci vo vašom okolí