Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Ako liečiť zápal zuba - Dentálna hygiena - Diskusia

Ako liečiť zápal zuba

Ako liečiť zápal zuba

Marek  |  Visitor  |  Zilina
  • 1 odpovedí
Potreboval by som poradiť ako liečiť tento zápal, nakoľko môj zubár nieje schopný liečiť daný zápal
MUDr. Dana Dugasová  |  Basic member  |  Stomatológia  |  Prešov
  • 29 odpovedí
  • 5 Páči sa mi to
Dobrý deň, ktorý zub máte na mysli, lebo tých problémov je tam viac. Liečba je jednoznačná: kvalitné ošetrenie koreňových kanálikov.
S pozdravom Dr. Dugasová
Marek  |  Visitor  |  Zilina
  • 1 odpovedí
Ďakujem za vašu odpoveď pani Dugasová. Problém je ten že môj zubár nemá dostatočne dlhé nástroje na to aby sa dostal až ku špičke zubného kanálika. Ako si môžete všimnúť na prvom snímku mám o niečo dlhšie zubné kanáliky ako ostatný pacienti (mám 19 rokov).

Chcel by som vás touto správou aj poprosiť o detailnejší popis problémov môjho chrupu. Keďže mam len 19 rokov tak by som najradšej počul názor odborníka ako ste vy. S pozdravom Marek Podhorský

Odpoveď na Marek

MUDr. Dana Dugasová  |  Basic member  |  Stomatológia  |  Prešov
  • 29 odpovedí
  • 5 Páči sa mi to
Objednať si potrebné nástroje v dnešnej dobe nie je problém. Ja by som vám odporúčala nájsť si lekára, ktorý ošetruje kanáliky pod mikroskopom. Rovnaký problém máte aj na pravej dolnej 6, tiež ľavá horná 6 nie je 100%
Pozdravujem vás.

Súvisiace skúsenosti

Stojí to za to

Tak ako som si to predstavoval,tak sa mi to splnilo v DENTAL STUDIO 2001.Dental studio 2001 mi splnilo vsetky poziadavky a predstavy ake som mal.Odbornost,pristup,profesionalita,komunikacia,je pre cely tim samozrejmostou... Viac 

Odborníci vo vašom okolí