zdravim

zdravim

legie100%  |  Visitor
  • 1 odpovedí
Mam bolest v lavom kolene,je to skor tlak ktory sa stale stupnuje.Boli to hlavne ked chodim dole schodby avsak i pri beznej chodzi.Ked lezim v posteli stale citim tlak na vnutornej strane laveho kolena.Pred 14 rokmi som spadla na lade a tahali mi krv od vtedy som s nim nemala ziadne problemy,ani dalsi uraz....
Dnes som navstivila lekara,ktory mi predpisal nejake lieky a ak sa to nezmeni do 10 dni mam sa k nemu vratit a pojde to na scan,no neviem ci to dovtedy vydrzim....Moze mi niekdo priblizne povedat co by to asi mohlo byt,je tam mierni opuch a je to dost tvrde
xx
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovedí
  • 9 Páči sa mi to
Vaše problémy vyplývají ze zýánětu kloubní nitroblány -tzv. sinovialitis. Tento zánět může být vyvolán jakoukoli příčinou uvnitř kolenního kloubu, ale třeba i námahou. Je nutné pečlivé klinické vyšetření bolestí Vašeho kolenního kloubu, RTG a sonografické vyšetření ke zjištění diagnózy.
www.revmacentrum.cz
www.razovavlna.eu
legie100%  |  Visitor
  • 1 odpovedí
Dakujem,
rada by som este chcela vediet....Vcera som bola pri lekarovi a ten pri predpisal nejake lieky (discoflenac sodium)Ak bolest do 7-10 dni nepovoli,vraj budem musiet na scan....Povedal ze on by ma tam poslal hned ale to nerobia na zaklade 5 dnovej bolesti....Bolest je stale vacsia a tlak neustupuje....Mam cakat,ako tabletky zaberu?
Odborníci vo vašom okolí