Totálne endoprotézy kolien

Totálne endoprotézy kolien

Olga  |  Visitor
  • 2 odpovedí
kedy je vhodne ist na operaciu TEP kolena ? Aka je hranica ? mam 58 rokov kolena ma bolia od 14 rokov , opuchaju mi a mam neuveritelne bolesti , hybnost kolien je vraj dobra a nieje dovod na operaciu a vraj mam malo rokov . Moj problem spociva v tom ze mam bolesti aj v klude . Kolena ma pichaju a zacinaju ma boliet aj stehenne svaly . v70tke ma uz nemusia operovat ja potrebujem chodit teraz , a teraz poznam iba balkon a izbu ! toto nieje zivot ! Aky material sa pouziva naTEPa aka je zivotnost , chcela by som vediet ci sa da operovat aj po uvolneni atd . udajne mam artrozu 3 stupna niektori vravia ze mam artrozu 3-4 stupen ! neviem si dLej poradit ! Chcela by som vas poprosit ako mam dalej postupovat , lieky od bolesti uz nezaberaju a tak ani synovial a rozne ine injekcie ktere ma stali len kopec penazi , Skusila som dokonca aj ortokyn a kmenove bunky ! kazdy chodi cez nejakeho znameho lekara , ja nemam ziadneho ! Som zLevoce a chcela by som vas poprosit o radu v ktorej nemocnici sa robia tieto operacie ! Dakujem ! Olga
Olga  |  Visitor
  • 2 odpovedí
mam este jednu otazku , kolko je cakacia lehota a po akom case sa moze operovat aj druhe koleno!
dadina64  |  Visitor  |  Trnava
  • 1 odpovedí
Ja som išla na TEP druhého kolena po 4 rokoch a čakacia doba na termín operácie bola do 3 mesiacov (v Piešťanoch)
Odborníci vo vašom okolí