Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
TEP kolena a financovanie - Koleno - totálna endoprotéza - Diskusia

TEP kolena a financovanie

TEP kolena a financovanie

judita  |  Visitor  |  Kosice
prijemny podvecer,
potrebujem informaciu o moznosti operacie kolena
moja mama,ktora ma 71 rokov,potrebuje vymenu kolenneho klbu
v nemocnici v saci jej navrhuju operaciu na september,za poplatok,ktory mi moja mama oznamila

ja by som potrebovala vediet,ako sa da vybavit operacia u vas
ci sa tiez spoplatnuje,alebo poistovna hradi tento zakrok

za vase informacie som vam vopred velmi vdacna
dussi  |  Visitor
  • 2 odpovedí
dobry den mal som pracovny uraz laveho kolena a pred 25rokmi operaciu meniskusu teraz cakam na vymenu kolenneho klbu,tak sa chcem spytat kto hradi zakrok ked ja som na PN a poberam 200eur co mi nestaci ani na zivobytie.poisteny som v VSZP.dakujem za odpoved.
ortodoc  |  Visitor  |  Nitra
  • 3 odpovedí
zdravotna poistovna preplaca vsetko - implantát i hospitalizáciu. nesmiete mat ziadne dlhy voci poistovni.

Odpoveď na ortodoc

dussi  |  Visitor
  • 2 odpovedí
dobry den dakujem vam za vasu odpoved a mam este jednu otazku na vas .som 3mesiace na PN a naskytla sa mi dobra prilezitost na dobre platenu pracu do zahranicia ako bagrista tak by som chcel prerusit PN,lebo vymena kolenneho klbu vychadza po objednani az na oktober alebo november .teraz poberam nemocenske davky a urazove,ked by som zrusil marodku kto mi potom bude platit tieto davky ked budem po vymene klbu.budem musiet vsetky papiere vybavovat odznova?

Odpoveď na dussi

ortodoc  |  Visitor  |  Nitra
  • 3 odpovedí
v tomto neviem poradit - informujte sa v socialnej poistovni
Odborníci vo vašom okolí