Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Výsledky MRI - Koleno - operácia menisku - Diskusia

Výsledky MRI

Výsledky MRI

Jakub  |  Visitor  |  Banska Bystrica
Zdravím, vedel by mi prosím niekto vysvetliť záver z magnetickej rezonancie? Ďakujem predom.
Kompletná lézia LCL, gr. III., v.s. kompletná avulzia distálnej inzercie od hlavičky fibuly.
Parciálna lézia myotendinóznje junkcie a šľachy m.biceps fem., v.s. parciálna distálna avulzia šľachy
m.biceps.fem.
Hematom v mäkkých častiach laterálne od hlavičky fibuly.
Výrazná parciálna lézia, v.s. lacerácia svalového bruška m.popliteus, gr. III.
Parciálna lézia LCA, gr. II.
Parciálna lézia LCM gr. I.
Kostný edém- kontúzia hlavičky fibuly.
Subchondrálna fraktúra vo ventrálnej časti váhonosnej plochy mediálneho kondylu tibie aj femuru, s kostným
edémom, s parciálnym kortikálnym kolapsom, bez zrejmej lézie priľahlej chrupavky.
Kostný edém-kontúzia na periférii laterálneho kondylu femuru a tibie.
Kostná kontúzia dorzolaterálneho tibiálneho plateau.
Chondropatia trochley femuru, gr. II.
Zmnožená intraartikulárna tekutina.
Edém pdkožia difúzne, s max. dorzolaterálne.
Zhrubnutá mediálna plika.

Súvisiace skúsenosti

saska_94 21.01.2017
Stojí to za to

Od malicka mam problemi s klbami... navstivila som xy lekarov no ani jeden nevedel co mi je. Po odporucani som sa rozhodla navstivit Avelane clinic a pana doktora Galbaveho a nelutujem! Najlepsia klinika! Maximalna spoko... Viac 

Stojí to za to

Pan doktor operovali ste mi koleno 5.4.2013, nevedela som kto ste. Dnes som bola na kontrolu, okrem ineho, ze ste fesak, ale vas pristup klobuk dole. Zelam vam vela, vela uspechov.Aj sestricka zlata. U nas v regione nebu... Viac 

Odborníci vo vašom okolí