Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
“Shaving “Kolena chrupavky - Koleno - operácia menisku - Diskusia

“Shaving “Kolena chrupavky

“Shaving “Kolena chrupavky

Andrea  |  Visitor  |  Zilina
Dobry den, som 2x po ask kolena(meniskus) 1xpo ACL v roku 2013. Zaciatkom toka som zacala cvicit a po skonceni cvicenia ma pri stati pichlo v operovanom kolene. Nasledne ma koleno bolelo cca 3 tyz.(krivajuca chodza, pichlava bolest pri ohybe kolena, ked som nohu zodvihla.) zacala som brat wobenzyn, chondrosulf. Bolest ma presla ale sem tam citim ak zle vyrotujem kolenu mierne pichnutie. Doktor mi odporucil shaving koblaciu chrupavky. Regeneracia trva cca tyz dva mi povedal, co sa mi nezda. Mam male rocne doeta a potrebujem pri nom fungovat. Chcem sa spytat ci na zaklade prilozenho MR je naozaj potrebna ASK koblacia chrupavky a bolest nasledne po nej zmizne alebo to bude v podtstate rovnake. A ci Rehabilitacia bude trvat dlhsie ako mesiac, nakolko za 2 mes cestujeme prec a potrebujem aby koleno bolo v 100% aj na pohyb/sport ale aj beh. Vopred dakujem za vase vyjadrenie

Súvisiace skúsenosti

saska_94 21.01.2017
Stojí to za to

Od malicka mam problemi s klbami... navstivila som xy lekarov no ani jeden nevedel co mi je. Po odporucani som sa rozhodla navstivit Avelane clinic a pana doktora Galbaveho a nelutujem! Najlepsia klinika! Maximalna spoko... Viac 

Stojí to za to

Pan doktor operovali ste mi koleno 5.4.2013, nevedela som kto ste. Dnes som bola na kontrolu, okrem ineho, ze ste fesak, ale vas pristup klobuk dole. Zelam vam vela, vela uspechov.Aj sestricka zlata. U nas v regione nebu... Viac 

Odborníci vo vašom okolí