Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Tvorba vody v kolene - Koleno - operácia menisku - Diskusia

Tvorba vody v kolene

Tvorba vody v kolene

katanabudo  |  Visitor  |  Bratislava
  • 1 odpovedí
Dobry vecer! Prosim Vas pomozte ...
Som po stvrtej operacii kolena:
1/prasknuty meniskus operacia
2/operacia gangliomu/ ktorý bol aj pred prvou operaciou avsak nebol odstraneny, po prvej operacii sa mi zacala vytvarat voda v kolene
3/operacia ganglia, pricom sa opatovne zacala vytvarat voda a bolo vykonane odobratie casti menisku aby bolo vidiet modrou tekutinou kadial preteka a kde sa moze vytvarat voda.
4| operacia pred 2 tyzdnami a opatovne sa mi vytvara voda pricom bola odobrana cast menisku lebo bola poskodena asi z predoslej operacie pri vystiknuti zdraveho menisku.
Vsetky operacie sa tykaju toho isteho kolena...

Niekedy som kazdy den cvicil a teraz som uz 7 mesiac uplne mimo... Doktor sa snazi, ale v tom kolene je stale voda vo velkosti golfovej lopticky po 2 dnoch od vybratia vody. Cize kazdy druhy den sa mi taha voda z kolena. Od operácie su teraz 2 týzdne a po vybrani stichov sa mi v kolene zacala vytvarat voda... Som fakt velmi zufaly a uz neviem čo mam robit.
Ospravedlnujem sa za nie odborne informacie.
moj email : katanabudo@gmail.com

Dakujem pekne.
štefan
štefan  |  Visitor
  • 1 odpovedí
Pokial Vám budú vodu stale len tahať tak sa aj bude vitvárať prilovnalby som to k studni čim viac ju taháte tým je v néj viac vody.Napíšte odkial ste doporučím pomoc.
Lenka  |  Visitor
  • 1 odpovedí
Moja mamka ma od marca vodu v kolene marodovala aj doma a zasa sa jej teraz vytvorila co by ste jej odporucil? Zas jej tahali a zajtra jej maju brat krv ci nema nejaky zapal co by ste odporucili?

Odpoveď na Lenka

anonym  |  Visitor
  • 1 odpovedí
....moja mamka má ten istý problém....čo vám prosím poradili? Ďakujem Vám....

Odpoveď na anonym

katanabudo  |  Visitor  |  Bratislava
  • 1 odpovedí
0908158365 zavolajte mi.

Odpoveď na katanabudo

Katarína  |  Visitor  |  Zilina
  • 1 odpovedí
Dobrý deň!
prosím , vedeli by ste aj mne poradiť som operácii menisku od 23.10.2017 bol šitý mala som ho roztrhnutý a narážal na stehennú kosť, no už mi do vtedy 2x ťahali vodu . Stále som na PN pokiaľ je koleno v kľude celkom dobre, ale ak začnem cvičiť a zaťažovať ho dopadne to tak, že sa mi v ňom vytvorí voda. Dakujem. Katka.
Ludmila  |  Visitor  |  Nitra
  • 1 odpovedí
Dobry den, mam natrhnuty meniskus a na 50% opotrebovanu chrupavku. Lekar mi naordinoval 3 injekcie s kyselinou hyaluronovou do kolena. Po 2. injekcii som sa citila lepsie, ale po 3. sa mi v kolene vytvorila voda, co som predtym nikdy nemala... Teraz (t.j. zajtra) by mi ju mal po kludovom rezime tahat z kolena injekciou, ak voda nezmizla po tyzdni kludoveho rezimu a uzivania praskov Flector EP Rapid... Koleno ma stale pobolieva aj ked je to uz lepsie, ale pocitujem v nom tlak... Napiste mi prosim, resp. oznamte mi Vase tel. cislo, rada by som Vam zavolala. Dakujem vopred za ochotu a prajem pekny den! Ludmila
romco  |  Visitor  |  Trnava
  • 1 odpovedí
Uz som prestal aj ratat kolko krat a uz by to bolo hadam aj na litre.
Trapi ma to uz asi 13 rokov.Bol som aj na artroskopii asi pred 12 rokmi a nepomohlo.
Ale tento rok som sa odhodlal a urcite pojdem znova na operaciu,len treba pohladat dobru kliniku.Bolest v kolene,pod nim a zo zadu akoby väzy/slachy/,nemozem ho poriadne natiahnut a bolest,ako sa patri!
ryan  |  Visitor  |  Bratislava
  • 1 odpovedí
S týmto problémom s trápim 30 rokov. Jeden lekár hovorí operovať, druhý nechať tak. Voda v kolene mi zmizne po najazdení 25-30km na bicykli, predtým mi ju ťahali každú chvíľu :-D, dokonca ma už odmietli operovať v súkromnej klinike a odporučili pokračovať v športových aktivitách (bicykel, plážový a 6-tkový volejbal, horolezectvo, hokej atď. Veľa šťastia Ryan

Súvisiace skúsenosti

saska_94 21.01.2017
Stojí to za to

Od malicka mam problemi s klbami... navstivila som xy lekarov no ani jeden nevedel co mi je. Po odporucani som sa rozhodla navstivit Avelane clinic a pana doktora Galbaveho a nelutujem! Najlepsia klinika! Maximalna spoko... Viac 

Stojí to za to

Pan doktor operovali ste mi koleno 5.4.2013, nevedela som kto ste. Dnes som bola na kontrolu, okrem ineho, ze ste fesak, ale vas pristup klobuk dole. Zelam vam vela, vela uspechov.Aj sestricka zlata. U nas v regione nebu... Viac 

Odborníci vo vašom okolí