Bedrovy klb- artroskopia?

Bedrovy klb- artroskopia?

Beno31  |  Visitor
Chcel by som sa opýtať, bol som na magnetickú rezonanciu- konzultoval som to s lekárom a povedal mi, že mam ošúchané puzdro a na operáciu (artroskopiu)iba do Nemecka, že u nás sa taká operácia nedá robiť. (Na kĺbe mám výrastok a ten mi to derie.)
martinnn  |  Visitor  |  Banska Bystrica
  • 1 odpovedí
Ja mám tiež problém s bedrovým klbom - oboma a potrebujem atroskopiu? už ste boli na operácii, poradili by ste mi?? Ďakujem
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovedí
  • 9 Páči sa mi to
Zdravím,
k posouzení vhodnosti artroskopické operace je potřeba minimálně prohlédnout RTG snímky. Indikace k artroskopické revize kyčelního kloubu jsou dosti úzké. Nejčastěji jde o artrózu kloubu s možností i jiné léčby.
prim. Moster, Revmacentrum

Odpoveď na Revmacentrum®

anonym  |  Visitor  |  Bratislava
  • 12 odpovedí
  • 1 Páči sa mi to
pán primár chci se zeptat,jaké máte skusenosti z reoperacemi kyčle a jejich úspiešnosť Dekuji

Odpoveď na anonym

Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovedí
  • 9 Páči sa mi to
Zdravím,
jaké reoperace kyčelního kloubu máte na mysli? Reoperace implatnovaných kloubních náhrad či jiné ?
prim. Moster, Revmacentrum

Odpoveď na Revmacentrum®

anonym  |  Visitor  |  Bratislava
  • 12 odpovedí
  • 1 Páči sa mi to
Zdravím,
ano myslím, reoperace kyčelního kloubu ,protože mi bylo zdeleno ,mojim ortopedem,že tam mám nesprávny kloub a že se mi podle vyš reng.uvol
n
il když jsem ho začla plne zatežovat jak mi bylo doporučeno.Moje laická domienka je že jaky meli v te nem .v Egypte možnosť mi voperovat tak na rychlo takovej mi dali ,i když byl tytanový co mi tlmočnik ..ortopeda zdúraznoval

Odpoveď na anonym

Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovedí
  • 9 Páči sa mi to
Zdravím,
je nutno posoudit aktuální RTG snímky Vašeho kyčelního kloubu a až po té lze rozhodnout "co s tím".
prim. Moster, Revmacentrum
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovedí
  • 9 Páči sa mi to
Zdravím,
artroskopické operace kyčelního kloubu mohu nabídnout na našem pracovišti - standardně provádíme.
prim. Moster, Revmacentrum / SurGal Clinic, Brno

Súvisiace skúsenosti

saska_94 21.01.2017
Stojí to za to

Od malicka mam problemi s klbami... navstivila som xy lekarov no ani jeden nevedel co mi je. Po odporucani som sa rozhodla navstivit Avelane clinic a pana doktora Galbaveho a nelutujem! Najlepsia klinika! Maximalna spoko... Viac 

Stojí to za to

Pan doktor operovali ste mi koleno 5.4.2013, nevedela som kto ste. Dnes som bola na kontrolu, okrem ineho, ze ste fesak, ale vas pristup klobuk dole. Zelam vam vela, vela uspechov.Aj sestricka zlata. U nas v regione nebu... Viac 

Odborníci vo vašom okolí