Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
2x operovane koleno v priebehu roka - Koleno - operácia menisku - Diskusia

2x operovane koleno v priebehu roka

2x operovane koleno v priebehu roka

Človek  |  Visitor  |  Banska Bystrica
Dobry den, poprosim o radu
Koleno v priebehu roka 2x operovane 2017r/november-meniskotomia partialis MM partis IM a CP,okraj ML,koblacia chondromalacie CLTgr.2 a parc.synovektomia -po operacii prvy den punkcia 45ml krvy potom este 5x punkcia 2x antibiotika
2018r -reAS genus I.sin menisectomia partialis partis IM MM,coblatio cartilaginis CMT et CMT, resectioplicae MP, synovectomia part.

Stehno nechce nabrat sval, schody nemozem, briezky tiez nie, stale opuch nad kolenom
Teraz som padla a kazdy krok ma boli z vnutornej strany pod kolenom k pistale
Vysledok teraz
Pomerne masivny bone edem,respektive bone bruise na dolnom pole pately najskor sa jedna o poskontuzne zmeny
St.p.menisectomia part.CP et partis IM Mm genus I.sin
Laesio MM partis IM
Chondromalatio CMF et CMT gr.2
Palica MP magna
Synovitis
Kazdy krok ma boli, pochodim mam pocit tazkeho kolena,nepobehnem vobec, schody tiez nie, drep nie, zatlacit nohu pri obuvani nie
Co by ste mi odporucil
Da sa s tym este nieco urobit?
Umela chrupavka?
Ozaj potrebujem pomoct.
Dakujem

Súvisiace skúsenosti

saska_94 21.01.2017
Stojí to za to

Od malicka mam problemi s klbami... navstivila som xy lekarov no ani jeden nevedel co mi je. Po odporucani som sa rozhodla navstivit Avelane clinic a pana doktora Galbaveho a nelutujem! Najlepsia klinika! Maximalna spoko... Viac 

Stojí to za to

Pan doktor operovali ste mi koleno 5.4.2013, nevedela som kto ste. Dnes som bola na kontrolu, okrem ineho, ze ste fesak, ale vas pristup klobuk dole. Zelam vam vela, vela uspechov.Aj sestricka zlata. U nas v regione nebu... Viac 

Odborníci vo vašom okolí