Reoperacia siveho zakalu

Reoperacia siveho zakalu

Babula  |  Visitor  |  Trnava
Dobry den teraz 5 a 10 jula bude rok od operacie siveho zakalu, okuliare mam len na citanie,problemy nastali v septembri malo som akoby natiahnuti zaclonu cez obidve oci,vadilo mi denne svetlo, vecer okolo svetiel rozblesky. Isla som k lekarovi operaterovi nastupili antibioticke masticky,potom cistenie laveho oka, pokracovanie kazdy mesiac zase mastickami a kvspkami no stale to bolo rovnake, pan doktor vo februari tohto roku skonstatval ze uz bolo dost masticie,kvapiel musime pockat na śniecko mam si kupit lvapky oku fles,dezinfekciu blephagel,slzy hyal drop a pouzivat biolampu.
Okrem toho sa mi urobil na lavom oku vysev ktory mi mal odstranit v marci, zakrok bol zruseny pre koronu, tak som volala co dalej ze problem mam stale rovnaky,naordinoval mi zinat 10 dni,stav nezmeneny,mam pokracovat obkladmi a cakat.
Tak som cakala a trapila sa dalej,nakoniec som zavolala v juni ci uz pracuju a isla som na kontrolu,za 2 minuty som bola vybavena ze mam zapál spojiviek a nasadil mi kvapky spersadex,beriem ich dnes 8 den no zlepsenie nevidim,zabudla som povedat ze krd som teraz citala do dialky mala som rozmazane pismena viac na pravom oku
Zajtra idem na kontrolu neviem co bude dalej ale po psychickej stranke uz nevladzem
Co mam robit?
Dakujem vopred za radu
S pozdravom Maria

Súvisiace skúsenosti

Odborníci vo vašom okolí