Opakovaná operácia šedého zákalu

Opakovaná operácia šedého zákalu

Miriam  |  Visitor  |  Presov
Dobrý deň prajem, poprosila by som Vás o radu. Moju babku operovali v Čadci na šedý zákal a následne na druhý deň pri kontrole zistili, že oslepla na dané oko. Hneď v ten daný moment ju zobrali a to isté oko jej operovali znova. Moja otázka súvisí, či to bol správny postup, pretože raz v správach som videla jedného Pána ako sa súdil s doktorom( pointa toho bola, že mu tiež po nevydarenej operácií v tom istom týždni operoval oči a nepomohlo to, tam sa vyjadrovali, že to bolo nesprávne konanie daného doktora nakoľko oko je živé tkanivo a potrebuje zahojenie na ďalší takýto zákrok) A preto sa pýtam, keď nevýde jedna operácia, či Vám môžu hneď zasahovať do toho oka na druhý deň. Ďakujem Vám velmi pekne za všetky komentáre.
Domča  |  Visitor  |  Presov
  • 1 odpovedí
Ahoj.. u nás v rodine bol ten istý problém! :-( je to smutné keď človek po tom všetkom( stres z operácie, nemalé financie, obavy) , nedostane to čo má. Opravím sa, nemá to, čo si myslel, že už po operácii nebude riešiť- okuliare,sososvky. Vy riešite oveľa akútnejšiu vec, ako u nás sa riešila. Tetu operovali na najviac " ospevovanej klinike" na Slovensku.. a potom ten isty problém po čase sme museli ísť riešiť do inej kliniky, poriešili sme iClinic, zatial výsledok v poriadku , tak dúfame že nastalo

Súvisiace skúsenosti

Odborníci vo vašom okolí