Pulzácie oka po operácii katarakty

Pulzácie oka po operácii katarakty

Maja  |  Visitor  |  Bratislava
Som po operácii šedého zákalu ľavého oka pred 3 týždňami a pravého oka
pred 2 týždňami. Pravé oko je v pohode, dobre naň vidím, ale ľavé oko mi
stále pulzuje, akoby mi tam niečo kmitalo, vidím naň dobre, ale to kmitanie
je veľmi zlé, nedokážem sa na nič poriadne sústrediť, je to znervózňujúce.
Mám nádej, že sa to ešte upraví?
Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ  |  Visitor
  • 10 odpovedí
Na základe práva na výmaz sme tento príspevok odstránili.
anonym  |  Visitor  |  Banska Bystrica
  • 5 odpovedí
dobry den chcem sa u vas objednat na vysetrenie som po operacii katarakty (marec)na obe oci a nie som spokojna s vysledkom a ci sa s tym da nieco este spravit som mimo bratislavy ako dlho sa caka na vysetrenie dakujem

Odpoveď na anonym

MUDr. Adriana Smorádková  |  Basic member  |  Oftalmológia  |  Bratislava
  • 13 odpovedí
Dobrý deň,
nech sa páči, radi Vás vyšetríme.Zavolajte si na naše telefónne čísla a informujte recepciu, že ste so mnou komunikovali. Čakacie doby na vyšetrenie sú 3 týždne cca. Ceny nájdete na internete.

S pozdravom MUDr. Adriana Smorádková
Očná klinika NeoVízia
Tematínska 5/A, Budova NsP MEDISSIMO
851 02 Bratislava

tel: XXXXXXXXXXXX, XXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXX
reaktor  |  Visitor  |  Trnava
  • 1 odpovedí
Dobrý deň, som 17 dní po operícii katarakty prvého oka. Bola mi implantovaná multifokálna šošovka RESTOR. Mám vľak veľké problémy s videním do diaľky, hoci mi lekár sľuboval stav bez okuliarov. Taktieť ma veľmi znepokojuje videnie polkruhu na pravom okraji oka v periférii. Neviem či si mám dať operovať aj druhé oko. Prosím Váš nezávislý názor. Na druhú operáciu mám ísť 15.11.2012
MUDr. Adriana Smorádková  |  Basic member  |  Oftalmológia  |  Bratislava
  • 13 odpovedí
Dobrý deň,

takýto stav po operácií je normálny, videnie do diaľky sa môže upravovať dlhší čas. Videnie polkruhu v operovanom oku= je okraj šošovky , ktorú pacienti vnímajú asi 1 mesiac od operácie. Postupne prestanete jej vonkajší okraj vnímať. Druhé oko treba určite operovať, pretože teraz fungujete len jedno oko, druhé má ešte sivý zákala dioptrie a oči sú párový orgán a musia prijímať rovnaké signály z oboch očí.
S pozdravom MUDr. Smorádková, Očná klinika NeoVízia
JožoŠ  |  Visitor  |  Bratislava
  • 1 odpovedí
Dobrý deň. som 5 dni po operácii katarakty. Pri pohľade na zdroje svetla vidím široké lúče (aj pri pohľade do mobilu). Je to OK?
peter  |  Visitor
  • 2 odpovedí
som try dni po operacii kataraktu prosim vas poradtemi preco mam od polovice oka dole zaliate krvov,a z lavejstrany oka vidim taky cierny zvisli pasik,pri mrknuti je to vzdy bolestive, pry dennom svetle mi lavi roh oka pulzuje a vidi dvojmo. dakujem vopred za odpoved.
anonym  |  Visitor  |  Bratislava
  • 5 odpovedí
Dobrý deň, určite vyhľadajte pracovisko, kde ste boli operovaný.
Je nutné urobiť kontrolu, S pozdravom MUDr. Smorádková, očná klinika NeoVízia

Súvisiace skúsenosti

Odborníci vo vašom okolí