Liečba Lupienky, rybičky Garra Rufa

Garra Rufa je ryba z čeľade kaprovité, ktorá v skorších dobách obývala potoky s vysokou teplotou vody, ktoré v dôsledku toho boli zarastené rastlinami. Ryby tak trpeli nedostatkom rastlinných bielkovín a boli nútené kompenzovať si tento nedostatok u ľudí, ktorý se do teplých prameňov chodili kúpať. Následne bolo zistené, že jemné zbieranie šupín kože touto rybou má pozitívny výsledok na stav pokožky. Aj súčasné výsledky štúdií dokazujú, že tzv. Dr. Ryba má na elimináciu lupienky pozitívny vplyv a liečba rybkami Garra Rufa sa začína v kúpeľoch a špecializovaných strediskách s úspechom aplikovať.

Publikované: 08.04.2010

Ste odborníkom pre tento výkon? Staňte sa autorom popisu tohoto zákroku! Návštevníci portálu hľadajúci tento výkon Vás uvidia ako autora textu, odborníka pre túto oblasť. Pacienti sa s dôverou obracajú s konzultáciou skôr na lekára, ktorého vnímajú ako experta práve na problém, ktorý ich trápi. Chcete sa stať autorom? Kontaktujte nás ešte dnes! Ukážka a podmienky účasti na autorských textoch.

Liečba Lupienky, rybičky Garra Rufa - Novinky

Ichthyoterapia

GARRA Spa – relaxačné centrum

Odborný názov pre kúpeľ časti alebo celého tela v bazéne - vodoliečebnej vani s rybičkami Garra Rufa, ktoré zmierňujú prejavy...

Odborníci vo vašom okolí