Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Umrtvovacia vložka či anestézia? - Endodoncia - Diskusia

Umrtvovacia vložka či anestézia?

Umrtvovacia vložka či anestézia?

pierrre  |  Visitor
Dobrý deň, jedného dňa sa mi vysktli problémy, na predposlednej stoličke vľavo dole. Nie som si už teraz istý, či je to zub, ktorý sa mi dávnejšie zlomil alebo nie, ale ide o to, že tento zub proste začal byť bolestivý a citlivý na chlad teplo a nemohol som vôbec na tej strane jesť resp. žuť, každé sústo mi spôsobovalo bolesť, nie neznesiteľnú, ale takú, že sa na ľavej strane nedalo jesť. Môj pán zubár mi dva krát robil RTG snímok a dva krát vŕtal na inom mieste zuba a dal mi tam nejakú klinčekovú pastu na preliečenie. Nezabralo to. Teraz asi dva týždne pred tým ako som k zubárovi mal ísť sa zub dosť ozval. To znamená, že som celý víkend bol v bolestiach celej ľavej strany hlavy a na tabletkách pripravený každú chvíľu ísť na pohotovosť. Vydržal som však a dnes som bol u svojho zubára, ktorý mi bez akejkoľvek možnosti začal vŕtať, bolo to dosť bolestivé, ale vydržal som a dal mi tam nejakú UMŔTVOVACIU VLOŽKU, o pár dní mám prísť a neviem, čo sa bude diať, pretože na moju otázku aký bude postup mi povedal, že ak nerv odumrie, tak budeme robiť koreňovú výplň. To bolo všetko a proste, že pri najbližšej návšteve mi povie. Jednak sa mi nepáči prístup lekára a jednak chcem vedieť, či zvolil psrávny postup? Pretože rôzne na internete čítam, že ľudom pichli anestéziu vybrali nerv a išli spokojne domov. Nemám náladu teraz týždeň behať zo zubom a dúfať, že ma nebude bolieť. Chcel som to mať čím skôr za sebou. Ďakujem za odpovede.

Súvisiace skúsenosti

Stojí to za to

Po nesprávnom ošetrení bolesti zubov v inej ambulancii a neutíchajúcej bolesti sa ma ujal pán MDDr.Michal Hajduk. Vďaka jeho ľudskému prístupu a vysoko odbornému zákroku som neprišla o dva zuby. Zuby mi zachraňoval spolu... Viac 

Hancatko 04.01.2019
Stojí to za to

Bezbolestne ošetrenie, kvalitná výplň, profesionálny prístup, stomatolog na úrovni. Sestrička perfektná, skvelo si s pani doktorkou rozumejú, co je pre mna ako pacienta dôležité. Čakanie v čakárni v priemere 5 minút :-D ... Viac 

Odborníci vo vašom okolí