Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Neznesiteľná bolesť po čistení kanálikov - Endodoncia - Diskusia

Neznesiteľná bolesť po čistení kanálikov

Neznesiteľná bolesť po čistení kanálikov

Jana  |  Visitor  |  Zilina
Dobrý večer. Ráno som bola na čistení kanálikov. Už druhý krát na tomto zube. Išla som tam bez bolesti ale od rána nemôžem vydržať. Dali mi nejakú sadrovu vložku, pred tym ručne aj strojom vyčistili kanáliky, aj niečím štiplavym vyplachli. Bolo všetko ok ale za 10 minút také bolesti, volala som naspäť , ak to neprejde mám ráno prísť. Ale ja už nevládzem . Vyšparala som si na rady ľudí, ktorí mali podobný problém, vložku ale nepomohlo. Možno zle, je dosť hlboko a zubu je veľmi bolestivé sa dotknúť. Je to normálne prosím vás?

Súvisiace skúsenosti

Stojí to za to

Po nesprávnom ošetrení bolesti zubov v inej ambulancii a neutíchajúcej bolesti sa ma ujal pán MDDr.Michal Hajduk. Vďaka jeho ľudskému prístupu a vysoko odbornému zákroku som neprišla o dva zuby. Zuby mi zachraňoval spolu... Viac 

Hancatko 04.01.2019
Stojí to za to

Bezbolestne ošetrenie, kvalitná výplň, profesionálny prístup, stomatolog na úrovni. Sestrička perfektná, skvelo si s pani doktorkou rozumejú, co je pre mna ako pacienta dôležité. Čakanie v čakárni v priemere 5 minút :-D ... Viac 

Odborníci vo vašom okolí