Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Váčky pod zubami - Endodoncia - Diskusia

Váčky pod zubami

Váčky pod zubami

lubka438  |  Visitor  |  Kosice
pred 3 týždňami ma začali pobolievať horné zuby 5 a 6. Na 6 mám čapy a pod tým zubom je vačok. 5 mi lekárka povedala, že mám kaz a že je to mrtvy zub, preto mi vyčistila kanáliky a následne zaplnila. Po vypršaní injekcie som cítila bolesť v ďasne nad zubom a pri dotyku cez líce na ďasno cítim bolesť. lekárka mi povedala, že to môže byť po plnení a dala mi na to ATB. Je to však už 3. týždeň a dnes som bola ale u zastupujúcej lekárky, ktorá mi povedala, že aj pod týmto zubom je nález a je potrebné obidva zuby vytiahnuť.Chcem sa opýtať, dájú sa ešte nejak zachrániť tie zuby? aspoň jeden a či sa dá vyčistiť už zaplnený kanálik. Ďakujem
MDDr. Martin Karľa  |  Basic member  |  Stomatológia  |  Bratislava
  • 17 odpovedí
Urcite si nedajte tahat tieto zuby. A aj uz zaplneny kanalik sa da reosetrit. Ale s tymto sa obratte na doktora ktory sa tymto zaobera...
trond33  |  Visitor  |  Zilina
  • 1 odpovedí
asi pred dvoma mesiacmi sa my na hornej dvojke urobil vačok mal som ho ponad zub a aj na podnebí ,,zub sa začal kývať ,zubarka my to prepichla a prevrtala my aj zub ,po čase sa zub ustálil ,po dvoch mesiacoch my dala zubarka vložku a zub do večera začal tlakovať ,tak som vložku večer vybral a vytieklo zasa krvavý bordel ,,,čo mam dalej robiť ,je možne aby bol zub tak dlho otvorený ,a nieje tak niečo zanedbane ,,,dakujem

Súvisiace skúsenosti

Stojí to za to

Po nesprávnom ošetrení bolesti zubov v inej ambulancii a neutíchajúcej bolesti sa ma ujal pán MDDr.Michal Hajduk. Vďaka jeho ľudskému prístupu a vysoko odbornému zákroku som neprišla o dva zuby. Zuby mi zachraňoval spolu... Viac 

Hancatko 04.01.2019
Stojí to za to

Bezbolestne ošetrenie, kvalitná výplň, profesionálny prístup, stomatolog na úrovni. Sestrička perfektná, skvelo si s pani doktorkou rozumejú, co je pre mna ako pacienta dôležité. Čakanie v čakárni v priemere 5 minút :-D ... Viac 

Odborníci vo vašom okolí