Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Výsledky vyšetrenie MR lakťa, súrne - Magnetoterapia - Diskusia

Výsledky vyšetrenie MR lakťa, súrne

Výsledky vyšetrenie MR lakťa, súrne

bolavylaket  |  Visitor  |  Bratislava
Zdravím,

Mám 27 rokov a pri nehode v posilovni v júni 2016, mi v lakti "popukalo" a od vtedy vždy lakeť pri záťaži bolí (ťažký nákup, otváranie dverí, dlhodobé písanie na klávesnici).

2 mesiace po zranení mi ortopéd spravil obstrek, nepomohlo. Potom som bol na magneto a elektro liečbe (rebox, laser, magnet atď) celkovo 3 x po 10 sedení od jesene minulého roka bez účinku.

Od septembra tohto roka, nosím skoliotickú pásku a cvičil som s fyzioterapeutom mesiac v kuse 30 minút cviky na lakeť a mesiac som mal 40 min magnet na tom lakti.

Nič mi nepomohlo a konečne ma doktorka poslal na MR vyšetrenie (fotky v prílohe) a oficiálna diagnóza v správe je toto:

MR vyš. pravého lakťa:
Skelet: postavenie kostí v zobrazených kĺboch správne
bez edému kostnej drene, bez ložiskových zmien
Ligamentá: normálny priebeh, hrúbka, signálová intenzita, bez porušenia kontinuity
Svalovo-šľachové štruktúry: primeraný priebeh bez dislokácie, normálna signálová intenzita, hrúbka, kontinuita
neporušená
Chrupavky: primeraná hrúbka a signálová intenzita, hladký povrch, bez evidentných lézií
Tekutina: intraartikulárne diskrétne zmnožená tekutina, v burzách bez výpotku (tento riadok je celý zvýraznený)

Aký je môj stav, čo mi ešte môže pomôcť? Najnovšie mi doktorka predpísala na 3 mesiace lieky Condrosulf a Meloxan. V štvrtok idem ku nej s výsledkom MR a chcem sa radšej tu poradiť, že aké sú postupy. Ona mi ešte spomínala rázové vlny, ale bol som na xy magneto-elektro terapiách a nemohlo mi to, som troška skeptický. Na operáciu ísť nechcem. Je moje zranienie vážne? Na stupnici od 1-10 (najhoršie) je to aké číslo? :)

Ďakujem za všetky rady som moc zúfalý!
Odborníci vo vašom okolí