Prekvapilo ma, že pri telefonickom objednávaní na vyšetrenie...

Samuel

Prekvapilo ma, že pri telefonickom objednávaní na vyšetrenie mi prvý týždeň nezdvíhali telefón. Prišlo mi to zvláštne, keďže, nemali zatvorené, ani dovolenky. Vyšetrovala ma pani doktorka, ktorá prišla aj o hodinu neskôr, a arogantne ma upozornila, že ja na dneska nie som objednaný a nie ku nej. Takou náladou prebiehalo celé vyšetrenie. Palec dole :-(

Zobraziť príspevky1 Skryť príspevky1
Jana

Dobrý deň, Samuel, tiež niekedy nechápem, že volám a nedvíhajú, ale proste sa to môže stať. Asi nejaká zlá náhoda. Môžem sa spýtať na akej operácii ste bol a dopadol aspoň výsledok operácie dobre?

K Vášmu hodnoteniu: Z legislatívnych dôvodov som nemohla uviesť všetky detaily vašej skúsenosti. Zodpovednosť za obsah je na nás, tzn. pokiaľ by klinika/lekár vzniesol obvinenie na súde, že ide o lož či akokoľvek skreslenú informáciu, trestne odpovední by sme boli my/portál.

Negatívne hodnotenie s uvedením všetkých detailov je možné iba u subjektov, ktoré s tým súhlasili – tzv. Transparentní lekári https://www.estheticon.sk/transparentny-lekar-podmienky – je ich stále viac a pevne verím, že raz budeme mať na portáli iba zodpovedných lekárov.

Vzhľadom k tomuto faktu, vás poprosím neuvádzať meno lekára pod príspevkom (určite ho budú chcieť ostatní od vás zistiť) – meno je možné oznámiť v súkromnej správe pri profile záujemcu. Určite má ale vaše negatívne hodnotenie svoj význam. Vami zvolený počet hviezdičiek sa prepíše lekárovi do celkového hodnotenia a môžu na nich reagovať iní užívatelia.

Recenzie lekára

Celkové hodnotenie
Prístup lekára k pacientovi
Poskytnutie odpovedí na moje otázky
Čas, ktorý lekár so mnou strávil
Kontrola po zákroku
Rýchlosť reakcie pri telefonickej alebo e-mailovej komunikácii
Profesionalita a ochota personálu
Doba čakania
Odborníci vo vašom okolí