Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
cvičenie po operácii - Noha - vbočený palec - Diskusia

cvičenie po operácii

cvičenie po operácii

chapona  |  Visitor
  • 1 Páči sa mi to
Dobrý deň,
som po operácii vbočeného palca a haluxov. Operácia bola dňa 13.2.2009, na 13. deň mi vybrali stehy, po týždňoch drôt z palca. Teraz môžem mierne došlapovať na pätu, mám barly. Chcem sa spýtať ako môžem začať cvičiť z palcom aby sa trochu rozhýbal. Cvičiť prvýmm článkom na palci alebo ohýbať celý palec po kĺb?
Ďakujem Chapona
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovedí
  • 9 Páči sa mi to
Je značné množstí operací operací vbočeného palce. Každá operace má své přesně stanovené rehabilitační postupy, cvičení a zátěž. K Vašemu dotazu je tedy nutno nejen znát typ operace, ale i způsob provedení. Na Vaše dotazy je nejlépe se obrátit na Vašeho operatéra, který by měl určovat pooperační postup.
www.revmacentrum.cz
www.razovavlna.eu
luca2  |  Visitor
  • 1 odpovedí
  • 1 Páči sa mi to
dobry vecer chcela bi som sa vas opytat na opraciu halluxu idem na nu 15marca a rada bi som o tom vedela viac .a tak vas prosim o spravu .ps..da sa zvladnut ta bolest,boli to .vopred vam dakujem.
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovedí
  • 9 Páči sa mi to
Zdravím,
jak jsem již několikráte uvedl, je množství operací vbočeného palce. O uvažované operaci by Vás měl informovat Váš operatér, kterou metodu zvolí. Každá metoda má stanoven pooperační postup. Bolesti se nebojte, dá se dobře zvládnout farmakologicky.
Odborníci vo vašom okolí