Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Bolesť kolena na jablčku - Koleno - operácia jabĺčka - Diskusia

Bolesť kolena na jablčku

Bolesť kolena na jablčku

Zuzana
Zuzana  |  Visitor
Dobrý deň,
už niekoľko rokov ma trápi ľavé koleno. Športovec nie som a mám 30 rokov. Bolesti byvali občasné, no posledný rok sú už takmer trvalé. Najviac ma koleno bolí v chorobe, či počas zmeny počasia, ale aj v dobe mimo toho. Bolesť pociťujem na jabĺčku na povrchu aj keď sa ho dotknem a jemne pritlačím. Bolí ma pri chôdzi, rýchlejšom našľapovaní, pri stúpaní do schodov i keď idem dole z kopca. Keď ležím a vystriem nohu, tak bolesť sa tiež ozve. Na kolene nemôžem kľačať, lebo bolesť je potom neznesiteľná. Pred niekoľkými rokmi som absolvovala rehabilitácie a elektroliečbu, kde ma poslala ortopédka, potom sa to upravilo, ale len na veľmi krátku dobu. Lekár ma už dvakrát poslal na rentgen, no bez výsledku…vraj žiadne zmeny nie sú viditeľné. V kolene mi aj vŕzga. Odporučil mi Artrostop a ešte nejaké podobné doplnky a nič viac. Potom dodal, že ak to nepomôže, tak potom rehabilitácia. Ja ale na rehabilitáciu už neverím, viem že mi nepomohla. Čo daľej? Nemal by ma odporučiť k ortopédovi na nejaké hĺbkovejšie vyšetrenie? Vopred ďakujem za odpoveď.

Súvisiace skúsenosti

Istrobanka 24.01.2018
Stojí to za to

Stal sa "zázrak". Toto si hovorím už niekoľko dní. Konečne po niekoľkých rokoch môžem bez bolesti v kolene, resp. v podkolení chodiť. Začalo sa to prozaicky. Pred niekoľkými rokmi sa mi na kolene postupne vytvorila hrčka... Viac 

1 Páči sa mi to  
Odborníci vo vašom okolí