Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Opuch členku po operácii Achilovej šlachy - Artroskópia Achilovej šľachy - Diskusia

Opuch členku po operácii Achilovej šlachy

Opuch členku po operácii Achilovej šlachy

Jenda  |  Visitor  |  Dublin
  • 3 odpovedí
Dobry den,pred 8 tyzdnami sa mi podarilo pretrhnut si achylovu slachu.Podstupil som operaciu,ktora ,musim su zaklopat dopadla dobre,Po 8 tyzdnoch nosenia sadry, nastal cas rehabilitacie.A to sa chcem spytat,ze mi teraz po chodzi napuchne clenok,ale vobec ma to neboli,len trosku svrbi, ze aku mast alebo liek by ste mi odporucil na urychlenie liecby a aj vlastne proti tomu opuchu.Dakujem za odpoved.
A este jedna otazka, nejaka zazracna mast na jazvy.Dakujem velmi pekne na odpoved....
Milan-tdm  |  Visitor  |  Salzburg
  • 2 odpovedí
Dobry den, neviem ci poradim, ale aj ja mam teraz 4 tyzdne po operacii achilovky mal som ju roztrhnutu a teraz sa trapim s termoplastovou ortezou a stale tam mam nejake stehy a nepeknu jazvu. asi mi trosku presakuje krv. bojim sa to este aj umyt.
Uvidim ako to dopadne ale uz ma to nijako neboli.
Na jazvy je najlepsie masaz, nesmie sa to prilepit a doplnena gelom (contratubex, asi tak sa to vola) ale podla zlozenia staci asi potierat cibulou a hlavne masirovat mam nadherne jazvy po operacii ruk a panvy
pavucica  |  Visitor  |  Presov
  • 1 odpovedí
Dobry den. Mam problem so 7 rocnym syncekom s jeho ochilovkou. Nasla som si vas nahodou a chcela by som sa s vami podelit o vasu skusenost s operaciou a pooperacnom stave. Ak vas tym neotravujem prosim, ozvite sa mi meilom. listicka.5@gmail.com
Odborníci vo vašom okolí