Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
bolest achilovej slachy - Artroskópia Achilovej šľachy - Diskusia

bolest achilovej slachy

bolest achilovej slachy

Martina  |  Visitor
dobry den,bolia ma obidve nohy nad patov v obasti pripojenia achilovej slachy na patu.Zacalo ma to boliet po behani po trave(4,2km).Od malicka sportujem a rozcvicila som sa pred tym. Ale boli ma to uz tyzden aj ked pouzivam maste. Mam ploche nohy. Mam navstivit doktora alebo to prejde po case?dakujem pekne za odpoved
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovedí
  • 9 Páči sa mi to
Zdravím Vás, Martino, k Vašemu problému. Jedná se s vysokou pravděpodobností o zánět tíhového váčku (burzy) v oblasti úponu Achillovy šlachy. Může ale jít rovněž o zánět měkkých tkání v oblasti šlachy. Obě tyto choroby rády přecházejí do chronického stádia se všemi následnými problémy. Radím navštivte co nejdříve odborného lékaře - radím léčbu rázovou vlnou.
prim. MUDr. Moster, CSc., www.revmacentrum.cz
ivan  |  Visitor
  • 2 odpovedí
Pri silnejšom našlapnutí na bosú pätu som pocítil prenikavé pichnutie v mieste nad uponom achilovky do päty.Pätu ani po viacerých mesiacoch nemôžem zaťažiť našlapnutím.Chodím iba tak,že zaťažujem chodidlo ľavej nohy.Päta na ohmat bolestíva nie je.Achilová šlacha ani pri zaťažení ťahom
nebolí.Päta nie je opuchnutá.Je to prípad pre artroskopické ošetrenie?Mám 65 rokov a doteraz som bol v dobrej kondícii.
Juraj  |  Visitor
  • 1 odpovedí
Dobrý deň prajem. Mám 67 rokov a už viac než rok mám bolestivé potiaže s achilovkou. V poslednej dobe je to velmi bolestivé. Chodil som na rehabilitáciu, doma si ju ožarujem biolampou a mastím rôznymi masťami, no bolesť je stále. Môžem podstúpiť operačný zákrok ak to je nutné, keď som po 4 infarktoch, po 3 bipásoch/r.1997/ a stente? Prosím o radu. Ďakujem.
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovedí
  • 9 Páči sa mi to
Zdravím,
doporučuji ošetření vysokoenergetickou rázovou vlnou ESWT. S touto konzervativní léčbou máme dobré výsledky. Bližší viz: www.razovavlna.eu
prim. Moster, Revmacentrum
Odborníci vo vašom okolí