Natrhnutá Achilova šlacha

Natrhnutá Achilova šlacha

dudula  |  Visitor  |  Nitra
dobry denmam natrhnutu achilovu slachu chcem sa spytat ci sa to da liecit aj bez operaci ked to nie je aste otrhnute ale len natrhnute.....dakujem
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovedí
  • 9 Páči sa mi to
Zdravím,
poškození Achillovy šlachy by mělo být potvrzeno ultrazvukovým vyšetřením, kde se určí rozsah postižení. Pokud je méně než 1/2 můžeme urychlit hojení např. aplikací růstových faktorů metodou ACP či PRP, rázová vlna rovněž urychlí hojení.
prim. Moster, Revmacentrum
Gabo  |  Visitor
  • 1 odpovedí
Dobrý deň dnes som na streningu skočil na hranu nohy a tak trochu tam chraplo , čím viac chodím tak to menej bolí ale ked zase napr. ležím a postavím sa tak ma to zase strašne bolí ... chcel by som sa spýtať že či by som mohol mať natrhnutú achilovu šlachu ? (nemám to ani napuchnuté)
Maca  |  Visitor  |  Bratislava
  • 1 odpovedí
Dobrý deň ja mám ten istý problém bohužiaľ výsledok z magnetickej rezonancie trval 10 dní a kým sa vôbec dostala na MR už sú to skoro tri týždne a teraz že už nie je dobré to operovať a chcela som sa.apTat či vy ste nakoniec sa dali operovať alebo nie a či ten konzervatívny spôsob liečenia bude v poriadku a či sa to správne zahojí a bude drzat ? Ak je tu niekto bez operácie prosím napíšte mi vaše skúsenosti ďakujem
Odborníci vo vašom okolí