achilova slacha

achilova slacha

arki  |  Visitor
dobry den.mal som roztrhnutu achilovku 11.4.10,od vcera som zacal s rehabilitaciou,moje otazky zneju:1.aky dlhy cas bude trvat pokial mozem znova zacat sportovat.2.co by ste mi najviac doporucili na rehabilitaciu.3.co podla vas najviac zabera na odpuch clenka na operovanej nohe(mam bio lampu s infra,rozne maste a masaznu vanu na nohy)dakujem
Jenda  |  Visitor  |  Dublin
  • 3 odpovedí
Toto by aj mna zaujimalo,mam rovnaky problem.Dakujem za odpoved
Peťko  |  Visitor
  • 2 odpovedí
Čaute ja som si pretrhol achilovku v marci 2011 po 10 týždňoch som začal rehabilitáciu , no ako to chodí podkol som sa a pretrhlo sa to znova , takže som si všetko zopakoval ešte raz , no hľadal som niečo na liečbu po operácii. Doktori mi radili aby som si kúpil Wobenzym. No keď som zistil cenu(107€)za krabicu ,ktorá nevydrží ani 1 mesiac, tak sa mi to zdalo drahé. Hľadal som a našiel náhradu , no u nás sa to nedováža a vyrábajú to v USA , je to ako Wobenzým len je to o veľa lacnejšie a vydrží to 2 mesiace. Začal som to brať pri druhom pretrhnutí , Je to fantázia po 5 týždňoch po operácii je všetko zahojené a začínam s rehabilitáciou.

Milan  |  Visitor  |  Trencin
  • 1 odpovedí
dobrý deň toto ma zaujalo a poprosil by som vás o názov toho lieku. Som tiež po operácii asi 3 deň a už sa mi to zdá dlho, navyše ma ukrutne bolia kríže teda driekové platničky. Poprosím Vás ak sa vám dá kontaktovať ma na mail fozy66@centrum.sk s pozdravom Milan.
cipa  |  Visitor  |  Lucerne
  • 2 odpovedí
dobry den.neviete mi prosim poradit?Mam kamosa natrhol si achilovku,bol na prvej operacii,ale vobec sa do pohody nedostal,lebo mu nieco zle spravili,ked mu odporucili 2operaciu na ktoru bol tak po nej je to este horsie nemoze dlho chodit,ani sediet,ani lezat lebo ho to boli.prisiel o pracu a kedze nemoze poriadne nic robit tak ani nove robotu je mu tazke najst a vobec normalne zit.trva to uz6 rokov.chcel by som mu pomoct len neviem ako?pocul som nieco a nejakej nahrade celej slachy akoze umela nahrada,alebo vedel by mi niekto poradit?neviem ci mu to doktory tie svaly skratili a tym padom ho to boli?neviem,dakujem za odkazy
Matko  |  Visitor  |  Bratislava
  • 1 odpovedí
Ahoj som po operacii achillovej šľachy.Moja sa nedala zachraniť,lebo bola potrebna operacia 5 mesiacov .Robili mi transver /premiestnenie/ šľachy.
Zatiaľ ma to boli ale mam pocit ,že mi to pomôže.Čital som že k zlepšeniu dochadza po 6 mesiacov.Uvidime ja to mu verím.Operovali ma v Šaci pri Košiciach.

Odpoveď na Matko

cipa  |  Visitor  |  Lucerne
  • 2 odpovedí
ahoj.dakujem ti velmi za odpoved,je pre mna pozitivna v tom ohlade,ze nadej existuje.Nevies mi prosim napisat moj mejl je cipa31@gmail.com ,ze na koho sa treba obratit v tomto smere a ako to finance vyslo,ci to vobec aspon nieco preplaca poistovna alebo vobec nic,lebo sme partia ktora by chcela tomuto nasmu kamaratovi pomoct,kedze nemoze ani pracovat a invalidnu 100% mu neuznali,je nam ho velmi luto.Velmi pekne ti dakujem za tvoju skoru odpoved a mozes k tomu pripojit aj tvoj mejl...Dakujem
Odborníci vo vašom okolí