Amblyopia a strabismus

Amblyopia a strabismus

Nat  |  Visitor  |  Zilina
  • 2 odpovedí
Dobry den, chcela by som sa spytat na amblyopiu a obcasny strabizmus.mam 27 rokov.v mladosti liecena az od 7-8 roka patchingom no potom som mala uraz takze sme s liecbou prestali.teraz v dospelosti posledny rok mierne zhorsenie skulenia.pol roka si zakryvam zdrave oko a trenujem 5 hodin denne amblyopicke oko pretoze zaver vsade vo svete je, ze mozog je plasticky a da sa s tym este nieco robit (preto sa
snazim tomu verit)po pol roku patchingu viem precitat riadok nizsie na tabuli a tak isto clanky do blizka. Po vysetreni v klinike lexum mi bolo povedane ze vidim na 10% ale nezda sa mi to.rozmyslam, ci by slo nejakym sposobom zapojit oko do procesu videnia nakolko je dost potlacene.kazdy den su nove a nove studie ( dr hess ) a fakty ze sa s tym da nieco robit.ja mam pocit ze vsetci na slovensku riesia len laserove operacie.
Takze by som Vas poprosila o radu alebo aj o konzlutaciu co by ste odporucili.vision therapy zapaja to chore oko do procesu ale neriesia nijako dioptrie no v mojom pripade pptrebujem naucit oci vidiet spolu a spajat obrazy.dr v nemecku predpisuje dospelych ludom patching na 6 hodin a potom nastupuje vision therapy.potrebovala by som ocneho lekara ktory pojde so mnou do toho a vyskusa to.samozrejme vsetko uhradim.za akukolvek pomoc dakujem

Súvisiace skúsenosti

Odborníci vo vašom okolí