Bolesť hlavy v rovnakom mieste

Bolesť hlavy v rovnakom mieste

Tatiana  |  Visitor  |  Nitra
Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať, pretože tiež mávam bolesti hlavy... Len zaujímavé je, že stále na tom istom mieste. A rozbolí ma hlava samozrejme, keď málo pijem - ale vtedy sa hneď napijem tak pol litra vody naraz a o chvíľu to prejde, ale často ma bolieva hlava po spánku cez deň. Niekedy je človek unavený, keď príde z roboty o druhej poobede, ľahnem, pospím tak polhodinu a zobudím sa s bolesťou hlavy. Alebo, keď mám viacej nočných zmien po sebe, a spím jednoducho cez ten deň po noci len zopár hodín, ma vie rozbolieť. Najhoršie je, keď ma začne bolieť hlava večer, nezaberie mi už ani liek od bolesti( tie známe na typ ibalgin už vôbec), masírujem si to stále, už xy krát som si povedala, že v noci to prejde, žiaľ, ráno sa zobudím s presne tou istou bolesťou ... Prejde mi to vždy buď samé od seba alebo silnejším liekom (flector, aulin). Keď som bola menšia chodila som k ortopédovi, lebo neurológ povedal, že to mám v poriadku v hlave :-) ale ortopéd, vraj mám skoliózu chrbtice a ploché nohy, tak z toho ma bolievala... Cvičila som na chrbát, chodila na rehabilitácie, prešlo ... Teraz sa mi to asi po deviatich rokoch vrátilo, len s tým rozdielom, že bolesť je v tom istom mieste na pravej strane čela a spánku akoby za okom, naozaj nepríjemné. Nosím okuliare do diaľky, často i šošovky, len nie na celý deň, lebo i z toho ma vie rozbolieť...
Mám ísť na Rtg znova pre istotu alebo začať rehabilitovať...?
Ďakujem za každú radu, s pozdravom T.Körmendy
Renáta Staškovič  |  Visitor  |  Presov
  • 1 odpovedí
Urcite zbehnite na vysetrenia do"lepsej" očnej kliniky. Preto som dala úvodzovky, pretože je to smutné ze v dnesnej dobe, sa skoro kazdý den otvárajú nové a nové ocne ambulancie a kliniky, ale skor za úcelom zbohatnut v co najkratsom case. "Lepsie" kliniky, zakupujú najmodernejsie zariadenia a maju pod sebou ludí, ktorí nieco znamenajú v oftalmologii. Mna tiež pobolievali oci, mala som také príznaky ako vy len mna bolela hlava na lavej strane. Bolest som mala tak neznesitelnu, ze som to už nemohla zniest, tak kedže bývam a som v bb, nabehla som hned do prvej kliniky, ktorú som tu nasla. v iClinic mi urobili viachodinové vyserenia, aj na takých prístrojoch o ktorých som ani nevedela ze existujú. A mala som jasnú diagnózu. Zelený zákal v pokrocilom stádiu plus kopec vecí okolo toho. Takže odporúcam cím skor íst, vysetrit sa, kludne aj u viacerých lekárov, nech máte 100% urcenu diagnozu a vysledky.

Súvisiace skúsenosti

LenkaS 27.07.2014
Stojí to za to

So službami som veľmi spokojná. To, čo moja obvodná očná lekárka klasifikovala ako zelený zákal, v Neovozii pomocou špeciálneho vyšetrenia vylúčili. Lekárka mi môj stav vysvetlila, na otázky trpezlivo odpovedala.

Odborníci vo vašom okolí