• 1 odpovedí

Očné Centrum Sokolík s.r.o.

Napíšte nám

Recenzie (2)

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s Očné Centrum Sokolík s.r.o.? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Očné Centrum Sokolík s.r.o. už získal/a tieto skúsenosti

Profil - Očné Centrum Sokolík s.r.o.

Motto:

Návrat do sveta farieb

Uvítanie

Očné centrum Sokolík je moderné súkromné očné centrum, ktoré bolo založené v roku 2010. Za uplynulých 10 rokov sme v Očnom centre Sokolík uskutočnili 15.000 úspešných vnútroočných zákrokov. Vykonávame operácie sivého zákalu, vnútroočné refrakčné operácie zbavujúce závislosti na okuliaroch a laserové vnútroočné zákroky. V ponuke služieb pacienti tiež nájdu kompletnú oftalmologickú starostlivosť, liečbu sietnice vrátane aplikácie vnútroočných injekcií, liečbu zeleného zákalu, plastické operácie viečok a ďalšie špecializované vyšetrenia.

Počas celej doby existencie nášho centra je pre nás hlavným cieľom poskytovať tú najkvalitnejšiu očnú starostlivosť podloženú ľudským prístupom ku každému pacientovi.

Špecializácia

V Očnom centre Sokolík nájdu pacienti špecializované centrá poskytujúce komplexnú starostlivosť:

  • Centrum pre liečbu sivého zákalu
  • Centrum pre liečbu sietnice vrátane aplikácií vnútroočných injekcií
  • Refrakčné centrum

Máme zmluvy so všetkými zdravotnými poisťovňami.

Ponúkame zákroky plne hradené z verejného zdravotného poistenia, ale i zákroky, ktoré z poistenia hradené nie sú, alebo je nutná čiastočná úhrada pacienta. V roku 2019 sme sa stali jediným súkromným očným centrom na Slovensku, ktoré poskytuje biologickú liečbu sietnice plne hradenú zo zdravotného poistenia.

Naša filozofia

Základnou myšlienkou je pre nás prístup k pacientovi. Pacient je pre nás partnerom, je a vždy bude na prvom mieste. Chceme mu byť oporou ako po stránke odbornej, tak i ľudskej. Všetky informácie sú pacientom vysvetľované zrozumiteľne a postupne tak, ako prechádzajú centrom – od recepcie, cez sestričky, až po samotné vyšetrenie a konzultácie s odborným lekárom. Pacient tak vždy vopred vie, čo ho čaká. Ak niečomu nerozumie, je mu všetko opäť podrobne vysvetlené.

Naša klinika Očné centrum Sokolík

Koncom roka 2018 sme sa presťahovali do nových moderných priestorov v centre Trenčína. Prostredie nového centra sme maximálne prispôsobili pacientom tak, aby sa tu cítili dobre a pohodlne. V očnom centre disponujeme najmodernejším prístrojovým vybavením pre diagnostiku očných chorôb i ich následnú chirurgickú a laserovú liečbu. Celý lekársky tím zastrešuje primár Ján Sokolík ml., ktorý ročne vykoná viac ako 1000 vnútroočných operácií. Všetci odborní lekári sa pravidelne zúčastňujú odborných konferencií a kongresov, kde neustále čerpajú nové znalosti a rozširujú svoje skúsenosti.

Histórie kliniky

Očné centrum Sokolík založil v roku 2010 MUDr. Ján Sokolík starší, ktorý mnoho rokov pôsobil ako primár očného oddelenia v trenčianskej nemocnici a bol jedným z priekopníkov slovenskej oftalmológie. Jeho syn, primár MUDr. Ján Sokolík mladší a nové vednie centra na jeho odkaz nadviazali, a zároveň posunuli rozsah ponuky služieb, technické vybavenie a prostredie centra zase ďalej.

Medzi naše úspechy patrí:

V roku 2019 sme se stali jediným súkromným centrom na Slovensku, ktoré poskytuje biologickú liečbu sietnice plne hradenú z verejného zdravotného poistenia.

Sestry Očného centra Sokolík získali od Slovenskej komory sestier a pôrodnych asistentek významné ocenenie Biele srdce, ktoré je symbolom starostlivosti, poznania a ľudskosti.

Konzultácia & komplexné očné vyšetrenie

V Očnom centre Sokolík vždy pacient najskôr podstúpi komplexné očné vyšetrenie, na základe ktorého odborný lekár odporučí ďalší postup liečby. Súčasťou komplexného vyšetrenia u nás v centre je i tzv. OCT/OCT Angiografia vyšetrenie (CT sietnice), ktoré sa štandardne všade nevykonáva. Komplexné vyšetrenie vrátane rozkvapkania očí trvá približne 1,5 hodiny. Zahŕňa ako prístrojové merania (vyšetrenie videnia do blízka, do diaľky, zmeranie očného tlaku), tak i vyšetrenie očným lekárom, ktoré zahŕňa vyšetrenie predného i zadného segmentu oka. Všetko je zakončené konzultáciou a návrhom ďalšieho postupu liečby.

Úzko spolupracujeme s našou sesterskou očnou klinikou Oční centrum Praha a s americkým výrobcom vnútroočných šošoviek Lenstec.

Viac o nás

V Očnom centre Sokolík je možná úhrada v hotovosti i platobnou kartou. Pri operačných zákrokoch, ktoré si hradí priamo pacient, ponúkame možnosť úhrady na splátky, a to bezúročne.

Sídlime v centre Trenčína s dobrou dostupnosťou. Nájdete nás na ulici Jilemnického 532/2 v budove ALFA (bývalý Slovakotex), v prízemnej časti budovy. Parkovať je možné hneď vedľa budovy na platenom parkovisku, dostatok parkovacích miest je i všade v blízkom okolí.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

MUDr. Andrea Janeková FEBO
Oftalmológia
MUDr. Denisa Eliášová
Oftalmológia
MUDr. Veronika Kimáková
Oftalmológia
MUDr. Vira Rushchyn
Oftalmológia
MUDr. Jiří Siegl
Oftalmológia

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Chirurgická liečba chorôb sietnice a sklovca
Implantácia umelej šošovky - PRELEX
Konzervatívna liečba chorôb sietnice a sklivca
Liečba glaukomu - zeleného zákalu
Liečba šedého zákalu (katarakty)
Operácia pterygia rohovky

Zobraziť viac Zobraziť menej

U nás je možnosť zaplatiť platobnou kartou.

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Jilemnického 532/2
budova ALFA (bývalý Slovakotex)
91101 Trenčín
Slovenská republika

 Trenčín   
Ordinačné hodiny
Pondelok
07:00 - 16:00 
Utorok
07:00 - 16:00 
Streda
07:00 - 16:00 
Štvrtok
07:00 - 16:00 
Piatok
07:00 - 16:00