MUDr. Karin Korytková

Oftalmológia Trenčín
Oftalmológia Trenčín
Očné Centrum Sokolík s.r.o.

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Karin Korytková? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - MUDr. Karin Korytková - Oftalmológia Trenčín

Motto:

Očné centrum Sokolík: Návrat do sveta farieb.

Uvítanie

Byť lekárom nie je iba o pochopení anatómie a chorôb, ale o pochopení skutočného zdravia a toho, čo je dôležitejšie, je to o pochopení pacienta. 

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

V Očnom centre Sokolík pôsobí od septembra 2019. V rámci praxe sa zameriava na komplexnú očnú starostlivosť (komplexné očné vyšetrenie, vyšetrenie predného a zadného segmentu oka, OCT angiografiu, predoperačné vyšetrenie). Ďalej vykonáva laserové zákroky odstraňujúce druhotný sivý zákal (tzv. YAG kapsulotómia).

Profesijná filozofia

Vzťah lekára a pacienta považujem za vzťah dvoch rovnocenných strán, od ktorého závisí kvalita medicíny, a v ktorom sú rozhodujúcimi elementami dôvera a spolupráca, pretože bez dôvery a spolupráce nie je možné dosiahnuť pozitívne výsledky. 

Naše ordinácie

Očné centrum Sokolík je súkromé očné centrum v Trenčíne. Nájdete tu moderné a priateľské prostredie s ochotným a ľudským personálom. K práci máme k dispozícii to najlepšie lekárske vybavenie. Nájdete tu špecializovanú starostlivosť k liečbe sivého zákalu, liečbu sietnice vrátane aplikácie vnútroočných injekcií a liečbu refrakčných očných vád. 
Kompletnú ponuku služieb a očnej starostlivosti nájdete na: www.ocnesokolik.sk

Vzdelanie a prax

MUDr. Karin Korytková absolvovala Lekársku fakultu Ostravskej univerzity, odbor všeobecné lekárstvo. V súčasnosti pokračuje v špecializačnom programe v odbore oftalmológia na Slovenskej zdravotníckej univerzite v Bratislave. Pravidelne sa zúčastňuje odborných stáží so zameraním na komplexnú diagnostiku a liečbu očných ochorení. 

Konzultácie

Ku každému pacientovi pristupujeme individuálne, s maximálnou snahou pomôcť. Sme pripravení zodpovedať všetky pacientove otázky a odpoveď uviesť ľudsky a zrozumiteľne tak, aby pacient všetkému porozumel. 

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Napíšte nám

Adresy

Oftalmológia Trenčín
Adresa
Jilemnického 532/2
budova ALFA (bývalý Slovakotex)
91101 Trenčín
Slovenská republika

Ordinačné hodiny
Pondelok
07:00 - 16:00 
Utorok
07:00 - 16:00 
Streda
07:00 - 16:00 
Štvrtok
07:00 - 16:00 
Piatok
07:00 - 16:00