Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Karin - Liečba ruže (erysipel) - Diskusia

Karin

Karin

plichta  |  Visitor
Dobrý deň, chcela by som sa s Vami poradiť. Môj brat už 5 dní leží v nemocnici na erysipel a zatiaľ nie sú viditeľné žiadne zlepšenia. A keď aj tak len veľmi malé. Podávajú mu cefalosporin, nakoľko je alergický na penicilin. Chcela by som sa spýtať, že do koľkých dní by malo byť viditeľné zlepšenie? Lebo sme rozmýšlali nad prevozom do inej nemocnice, keďže s tou našou nemáme dobré skúsenosti. Pri hospitalizácii mu mladý pán doktor povedal, že pokiaľ sa mu infekcia dostane na kosť, bude mu musieť byť amputovaná noha, môže sa aj niečo takéto stať? Ale myslím si, že ani nevedel čo môjmu bratovi je(tak to chodí v našej nemocnici). Brat má 28 rokov, takže vyzdravenie by sa malo rýchlo dostaviť, nie? Ďakujem vopred za radu
Pavol Hrnko  |  Visitor  |  Banska Bystrica
  • 1 odpovedí
Dobrý večer prajem.ja som dostal ružu už druhý krát ...je to pár dní späť. Najprv cca pred rokom v marci 2020 sa mi urobila na ľavom uchu a ťahala sa aj za uchom no po 7 dňoch hospitalizácie a podávaní penicilínu priamo do Žili cca každé 4 hodiny som sa uzdravil úplne...tentoraz to začalo malým fliackom vedľa ucha zase ľavého a do rána sa to rozliezlo po skoro celom líci plus až skoro ku oku. Poobede nastúpila zimnica plus horúčky okolo 39 stupňov ťahalo sa to takmer do 40 ...no už je lepšie horúčka ustúpila a aj bolesť je menšia nechali ma.tentoraz domácej liečbe aj kvôli korone fľaky sa postupne oddeľujú na tri mapy a opuch je stále dosť veľký ale verím tomu že antibiotiká záberu. Na fotkách je v podstate priebeh za tri dni.
Donicesisi  |  Visitor  |  Bratislava
  • 3 odpovedí
Dobrý deň. Mám podobne a mám lekára z DoktorPro https://doktorpro.sk/. O par dní budete sa citiť lepšie, skuste ak stále mate taký problém. Som z nimi spokojná
Odborníci vo vašom okolí