Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Pálenie pokožky stehien - Liečba onychomykóz a ostatných dermatomykóz - Diskusia

Pálenie pokožky stehien

Pálenie pokožky stehien

Jana liptakova  |  Visitor  |  London, City of
  • 1 odpovedí
Mám problém ,a začalo sa to so stehien predné časti, keď večer idem spať a zaspím na bruchu po 3 hodine ráno sa budím na zvláštne pálenie pokožky stehien , časťami,keď sa prevratim na bok to pálenie ak to môžem nazvať prestane, cez deň nič také nemám.lem večer keď spím jeto čudni pocit pálenia niekedy sa to ťahá vyššie do brucha.Prosim môžem sa pýtať čo to je.som v menopauze . Na koži nemám vyrážky ,ale mám na ľavéj strane nohy kŕčové žili a žilky červené .Ďakujem za pomoc.
Jana liptakova  |  Visitor  |  London, City of
  • 1 odpovedí
Stále sa mi nik neozval z lekárov ,čo môže byť problém.
Lucie  |  Moderátor
  • 565 odpovedí
Dobrý den Jano, i křečové žíly mohou způsobovat nepříjemné pálení. Ovšem v tomto případě musíte na vyšetření. Přes internet Vám nikdo neporadí, jelikož příčin může být mnoho - žilní, dermatické atd... atd...určitě začněte u svého praktického lékaře. On Vám dá potřebné žádanky. Pravděpodobně na flebologii. A dejte prosím vědět :-)

Súvisiace skúsenosti

ivan 27.02.2017
Stojí to za to

Píšem v mene môjho otca, ktorý si nevie RYANT clinic vynachváliť. Rýchle objednanie, príjemný personál na recepcii a veľká ochota a pomoc pána doktora. Ekzém, kt. otca trápi dlhé roky sa prehupol do asi najhoršej podoby,... Viac 

Odborníci vo vašom okolí