Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Lichen Ruber Planus - léčba - Liečba onychomykóz a ostatných dermatomykóz - Diskusia

Lichen Ruber Planus - léčba

Lichen Ruber Planus - léčba

Denisa  |  Visitor  |  Trencin
Dobrý deň,
keď som mala 15 rokov zistili mi Lichen Ruber Planus. Mala som ložiská po celom tele a dva roky som bola liečená Disulone -om, kortikoidmi, fototerapiou aj ichtyolom a rôznymi inými vecami... Po dvoch rokoch mi zmizol, ale zvykne sa mi vracať späť. Teraz mám 22 a pozorujem väčšie ložiská na bruchu a už aj na rukách. Problém nastáva, že sa mi podobné veci dejú zároveň aj na genitáliach, kde som lichen predtým nemala ani tam nebol ešte liečený.
Mám problém nájsť gynekológa, alebo aj kožného lekára, ktorý má skúsenosť s touto chorobou. Väčšina odpovedí znie, že ide o atopický ekzém a rôzne krémy to vyprovokujú viacej, lenže biopsia potvrdila niečo iné.

Potrebujem nájsť lekára, ktorý mi dokáže pomôcť aj teraz v dospelosti.
Poznáte niekoho, prípadne je tu niekto, kto by mi vedel pomôcť prosím?

Súvisiace skúsenosti

ivan 27.02.2017
Stojí to za to

Píšem v mene môjho otca, ktorý si nevie RYANT clinic vynachváliť. Rýchle objednanie, príjemný personál na recepcii a veľká ochota a pomoc pána doktora. Ekzém, kt. otca trápi dlhé roky sa prehupol do asi najhoršej podoby,... Viac 

Odborníci vo vašom okolí