Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Kúsok starého nechta na novom nechte - Liečba onychomykóz a ostatných dermatomykóz - Diskusia

Kúsok starého nechta na novom nechte

Kúsok starého nechta na novom nechte

the17tomek  |  Visitor  |  Bratislava
Dobrý deň, mám otázku, mal som zápal nechtového lôžka na obidvoch palcoch na nohách, teraz je to už o poznanie lepšie síce ešte je tá koža pod nechtom do červena ale mám pocit že sa to lepší možno aj preto že som začal každý deň jesť cesnak, ďalšia vec je že na jednom palci mi zostal taký pásik starého nechta a na druhom tiež ale je trošku širší ostatné z toho starého nechta na jednom aj druhom palci som si odstránil sám ale vyzerá to tak že docela pevne tie staré nechty držia na tých nových, môžete prosím niekto poradiť že ako by som ich mohol odstrániť ? nejakými kúpeľmi alebo nevyhnem sa nejakému zákroku ? ďakujem pekne za odpoveď...

Súvisiace skúsenosti

ivan 27.02.2017
Stojí to za to

Píšem v mene môjho otca, ktorý si nevie RYANT clinic vynachváliť. Rýchle objednanie, príjemný personál na recepcii a veľká ochota a pomoc pána doktora. Ekzém, kt. otca trápi dlhé roky sa prehupol do asi najhoršej podoby,... Viac 

Odborníci vo vašom okolí