Zmrznuté rameno a rázová vlna

Zmrznuté rameno a rázová vlna

zuzana  |  Visitor  |  Bratislava
Dobrý večer,prosím o radu.Mám syndrom zmrznutého ramena.4 mesiace mám bolesti,posledné 2týždne už silné a tupé, preto užívam tabl.Tramadol a injekcie,chodím na rehabilitaciu,ale bolesti stále cítim.Ked urobím zlý pohyb rameno az po laket velmi zaboli.Mám obmedzený pohyb s rukou a nemôžem ani spávať.Pomohla by mi prosím Vaša liečba?Ďakujem za odpoveď.
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovedí
  • 9 Páči sa mi to
Zdravím,
léčba rázovou vlnou společně s nitrokloubní injekční léčbou je vhodná u syndromu zmrzlého ramene. Je potřeba ovšem upozornit na nutnost návštěv u ošetřujícího lékaře v intervalech 2, max. 3 týdnů. Léčba se může protáhnout až na několik měsíců !!!
prim. Moster, Centrum léčby rázovou vlnou
jakmare  |  Visitor  |  Banska Bystrica
  • 2 odpovedí
Dobrý večer,prosím i Já o radu v roku 2012 9 mesiaci mi operovali rameno artroskopiu a dnes som absolvovala t.j. 18.2.2013 regres lebo mi rameno takpovediac zamrzlo .už som 4,5 mesiace pn čo už mi je doma dlho a po dnešnej procedúre rameno bolí ako das. môžem absolvovať rázové vlny aby to rameno nezamrzlo znovu??? cvičila som a predsa sa to stalo .
už som stoho nešťastná a na kolko mám len 42 rokov a tú ruku budeš ešte dlho potrebovať rada by som sa vyhla opetovnému syndromu zmrznutého ramena
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovedí
  • 9 Páči sa mi to
Zdravím,
ano, léčba rázovou vlnou na syndrom zmrzlého ramene, je léčbou více než vhodnou. vhodnější je léčba vysokoenergetickou rázovou vlnou ESWT.
Více na www.razovavlna.eu
prim. Moster, Revmacentrum / Centrum léčby rázovou vlnou ESWT

Odpoveď na Revmacentrum®

jakmare  |  Visitor  |  Banska Bystrica
  • 2 odpovedí
Dobrý deň
Ak by som sa rozhodla obsolvovať rázové vlny .boli by ste takí láskavi a napísali čo by to stálo???
Dakujem

Odpoveď na jakmare

Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovedí
  • 9 Páči sa mi to
Zdravím,
všechny centy vyšetření a léčby jsou uvedeny v Ceníku Revmacentrum na webových stránkách.
Léčby by spočívala v klinickém vyšetření, USG vyšetření + léčba ESWT.
Celkem 140 EUR
prim. Moster, Revmacentrum / Centrum léčby rázovou vlnou ESWT

Súvisiace skúsenosti

Odborníci vo vašom okolí