Bolesť v kolenách

Bolesť v kolenách

Lukáš  |  Visitor  |  Trnava
Dobrý Deň,môj problém začal asi pred pol rokom keď my začalo praskať v ľavom kolene hlavne keď šiel po schodoch potom to začalo aj v pravom časom my začalo ľavé koleno zasekávať hlavne keď sedel a chcel postaviť prešlo nejaké obdobie a niečo sa stalo s pravým kolenom dostal som silne bolesti nemohol ani chodiť ani pohnúť s kolenom skončil som na pohotovosti v nemocnici,nevedeli čo so mnou tak prešiel som procesom od neurológa,ortopéda rontgenu,biochemickým vyšetrením atď.kedže všetky výsledky boli v poriadku rontgenové vyšetrenie neukázalo nič tak či nemám vodu v kolene tak dali obstrek pichli do pravého kolena injekciu no voda nebola nič pichli my 10ml Mesocain 10% do priestoru kolenného klbu v pravo,nakoniec my dali kapačku od bolesti predpísal barle kedže chodiť nemohol a že mam kontaktovať môjho ortopéda.teraz v skratke ortopéd ma poslal na MRI Pravého kolena samozrejme bolesti boli aj v ľavom kolene ale riešilo sa len práve kedže do pravého to tak nárazovo udrela silná bolesť ale kým sa dostal na MRI s pravým kolenom tak s ľavým mam teraz väčší problém bolesti až pichanie,tak prišli MRI výsledky s pravého kolena,všetko je v poriadku meniskus chrupavky ale je tu naznačená mierna prominencia mediopatellárne pliky,ortopéd my povedal že to nieje nič že neveri že môžem mať až také bolesti a obmedzenia v pohybe tak som vlastne na tom istom ako na začiatku,najhoršie je že láve koleno je teraz na tom ešte horšie ako to práve ,moja otázka znie čo teraz keď neviem poriadne po schodoch zohýnať,taške predmety zdvíhať,prudké pohyby nemôžem a to nehovorím Otom že v práci zdvíham taške predmety keď sa preťažím začne silne pichanie a som hotový o športe nehovorím neviem čo mam robiť som bezradný,vie my niekto niečo navrhnúť alebo čo Ďalej Ďakujem.
Odborníci vo vašom okolí