Kedy IVF po odstránení vajcovodov?

Kedy IVF po odstránení vajcovodov?

lily22  |  Visitor  |  Bratislava
  • 1 odpovedí
Dobrý deň chcela by som sa spýtať mám za sebou mimo.mater. tehotenstvo a laparoskopiu kde mi vzali oba vajcovody, stalo sa to 14.05.2012, viem že mám šancu len IVF, že kedy by som s tým mohla začať, moja gynekológička mi odporúčila pol roka čakať,ňĎakujem
Univerzitné centrum reprodukčnej medicíny  |  Basic member  |  Bratislava
  • 5 odpovedí
Na zaradenie do cyklu IVF zo zdravotnej indikácie- odstránenie oboch vajcovodov sa potrebujete zaregistrovať v centre asistovanej reprodukcie, kde vystavia žiadosť do zdravotnej poisťovne. Schválenie žiadosti trvá cca 4-6 týždňov. Hneď po schválení môžete začať liečbu.
lily22  |  Visitor  |  Bratislava
  • 1 odpovedí
Dobrý deň, takže nemusím čakať pol roka? A ďakujem za odpoveď, a vedeli by ste mi odporučiť kam by som sa mohla ísť zaregistrovať do ktorého centra asistovanej reprodukcie, som s BA.
Ďakujem.

Odpoveď na lily22

Univerzitné centrum reprodukčnej medicíny  |  Basic member  |  Bratislava
  • 5 odpovedí
V BA sú 4 centrá AR: Univerzitné precovisko reprodukčnej medicíny v nemocnici na Antolskej-Petržalka, ISCARE na Šulekovej, Gyn-Fiv na Záhradníckej, Ferticent v Ružinove. Zaregistrovať sa môžete v ktoromkoľvek centre.

Súvisiace skúsenosti

Stojí to za to

Najlepšia pani doktorka akú som kedy mala, veľmi milá, láskavá, usmievavá, trpezlivá, pri toľkej pozitívnej energii pri práci som zabudla aj na môj stres z vyšetrenia. Kiež by takých lekárov bolo viac.

Odborníci vo vašom okolí