Zápal TMK

Zápal TMK

klaudia  |  Visitor
Dobrý deň , chcela by som sa opýtať na akeho lekára alebo vyšetrenie by som mala ešte zájsť. Moje problémy sa začali silnou virozou , ktorá bola sprevadzaná vysokými horúčkami / 40 / , nasledne po tejto viroze nasledovali bolesti hlavy a zároveň sa začali obtiaže s TMK a zároveň mi stomatolog povedal , že mi idú von všetky 4 osmičky a od spominanej virozi sa mi uz vyse roka pohybuje telesna teplota od 37 stupnov do 37,5 , nie je den bez nej . Navstivila som uz neurologiu , očiara , usne a krcne s TMK som chodial na celustnu ortopediu . Moja obvodna lekarka ma nakoniec poslala na hospitalizáciu do nemocnice , kde sa konecne nieco naslo , mam zápal v tele na 2 križiky . Bola som nasledne odoslana na reumatologiu , kde mi bol nasadeny Napsin . Asi tak tyzden po uziti lieku teplota a tocenie hlavy a celkova unava vdaka tej teplote asi na 2 tyzdne pomaly ustupila , no za kratky cas sa opat vratila. Na koho by som sa mala obratit prpadne aky liek by mohol zabrat .

Súvisiace skúsenosti

Stojí to za to

Môj problém bol v zanedbanej 6 zube , Ktorý mi pani doktorka Budzínakova dala do pôvodného stavu to znamená 😉celý zub nanovo vyformovala ,vyčistila zubné kanáliky urobila novú vyplň ,vybrala nervy a zub namodelovala nano... Viac 

Odborníci vo vašom okolí