Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Neprerezané osmičky - Stomatochirurgia - Diskusia

Neprerezané osmičky

Neprerezané osmičky

lubka438  |  Visitor  |  Kosice
Dobrý deň, chcem sa opýtať na osmičky. Mám 47 rokov a doteraz mi nevyrástli. Dnes som bola na panoramatický snímok a zistili mi na snímku vpravo hore nad ďasnom vyrastenú osmičku a to ešte aj opačne/hore nohami/. Moja lekárka sa pýtala hneď zubného chirurga, čo s tým. Povedal, že ak nemám žiadne problémy, treba to nechať, lebo je to dosť vysoko a nevie kto by sa do toho pustil. Je možné, že to mám tam už viac rokov? Na panorámu som bola teraz prvýkrát. Je to nebezpečné, alebo čo mám s tým robiť? Alebo koho osloviť. Ďakujem
Smile Clinic - zubná klinika Bratislava, Piešťany  |  Basic member  |  Piešťany
  • 51 odpovedí
  • 6 Páči sa mi to
Dobrý deň , pokiaľ má pacient strach z ošetrenia zubov, tak v zubných ambulanciách je možnosť celkovej narkózy. Doba celkovej narkózy sa pohybuje od 3-5 hodín a zubný lekár v tomto čase ošetrí pacientovi čo najviac zubov.

Celková anestézia (narkóza) je stav riadeného bezvedomia, podobný pokojnému spánku. Anestézii predchádza predoperačná príprava a podanie premedikácie. Ich úlohou je znížiť možnosť vzniku komplikácií a zbaviť pacienta strachu. Pacient po narkóze odchádza v sprievode.

SmileClinic

Súvisiace skúsenosti

Stojí to za to

Môj problém bol v zanedbanej 6 zube , Ktorý mi pani doktorka Budzínakova dala do pôvodného stavu to znamená 😉celý zub nanovo vyformovala ,vyčistila zubné kanáliky urobila novú vyplň ,vybrala nervy a zub namodelovala nano... Viac 

Odborníci vo vašom okolí